Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az gáz, ha inkább prostizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha inkább prostizni fogok majd járni, mint hogy összejöjjek olyan lányokkal, akikhez nem tudok vonzódni szexuálisan, vagyis nem az eseteim külsőre?

Figyelt kérdés
Mostanság nem is egy csúnyácska lány akart velem járni, de én nem érzek irántuk semmi vonzalmat, egész egyszerűen nem kívánom őket szexuálisan, amikor annyi sok vonzó, szép, szexi lány van kint és nem a műnőkra célzok, hanem az átlagos, természetessen szép lányokra, akik persze már úgyis mind párkapcsolatban élnek, tapasztalataim szerint, de azért én mégis róluk álmodozom és miután megpróbáltam egy csúnya lánnyal és az idő előreheladtálva már egyre nagyobb undort kezdtem érezni, nos azóta gondolkozom a prostizáson, hogy legalább szexuálisan jó életem lehessen, ha már egy vonzó lánynak sem kellenék úgy sem.
2012. dec. 12. 21:06
1 2
 1/16 anonim válasza:

szerintem ezt kellene csinálni:

http://www.youtube.com/watch?v=DTREK9M-Iy8

2012. dec. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Nyugodtan prostizz, akkor legalább már 100% lesz, hogy szép lányok nem akarnak majd veled összejönni.
2012. dec. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha nem müködik el kell menni egy szép, igényes szolgáltatóhoz :)
2012. dec. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem, a te dolgod.
2012. dec. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
De akkor készülj fel úgy hogy akkor örökké ez lesz. Ezt az utat választottad akkor ezen is fogsz maradni.
2012. dec. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Úgy látszik nekem ez az út maradt csak.
2012. dec. 12. 21:15
 7/16 csacsi2 válasza:

Egy biztos. a nők mindíg valakiék. Azaz hamar találnak maguknak párt. Legyél türelmes ezzel, mert lesz úgy hogy nem is csúnya lányt, de nem egy (ahogy írtad) "műnő" t találasz magad mellett és egy idő múlva a szépet látod benne!

Ha szabad leírnom, én egy lányba úgy szerttem bele (utána "meg is sérültem"), hogy nem tetszett. Később keztem el látni benne a Nőt (5-6 hónap).

Az hogy nem kellenél úgy sem egy vonzó lánynak az azt sugallja nincs önbizalmad, ezt meg alapból kiszúrják. Ezen változtass (inkább a sz@rok rá , mint a nemszólítom meg)! A Prostituáltak meg időszakos megoldás, nem jutsz vele előrébb, bár ideig óráig jó, de az kevés egy kapcsolathoz!

2012. dec. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Sose lehet tudni , lehet épp egy prosti fog beléd esni ... (Úgy értem h ki is száll a "melóból")
2012. dec. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Hát most mit tegyél, erőltesd? Ha nem kivánsz egy nőt, lehet meg se keményedik a szerszámod, akkor meg hogy lesz ebből valami?


Egy igényes k*rva, feloldhat téged, fellazit.Nem csalsz meg senkit, egyszerüen úgy éled az életed ahogy jónak látod.Ez van, lesz ez másképp is.

2012. dec. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
23%
a semminél mindenképp több. ráadásul csajozás mellett is lehet hozzájuk járni
2012. dec. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!