Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek fél? Fiúk leírnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fél? Fiúk leírnátok a tapasztalaitok alapján a véleményeteket?

Figyelt kérdés

Mindig megbeszéljük a randit, tök lelkes, volt, hogy bizonyos okok miatt nem volt kedvem, akkor is mondja, hogy pedig jó lenne, örülne, meg próbál rá venni. Oké, rávesz, akkor is boldog lelkes, örül neki. Ahogy közeledünk az adott naphoz, elkezd nyavalyogni, egyre többet, hogy ezért-azért lehet, hogy nem lesz majd jó neki az a nap.(egyszer le is mondta)


De mindig ezt csinálja.. Ha nektek összejön egy randi, mindent félre tesztek nem? Nem érdekel, hogy betegek vagytok, vagy közbe jön valami, amikor az adott lánnyal több mint egy héttel előre megbeszélitek, és amúgy sem találkoztok sokat, nem?



2012. dec. 13. 15:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hány éves?
2012. dec. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
most lesz 21
2012. dec. 13. 15:56
 3/12 A kérdező kommentje:
Szóval nem is az van, hogy na akkor húzak el, meg nem jövök be neki, mert ő ajánlja fel a találkozókat is mindig. Ezért nem tudok mire gondolni, hogy miért van ez :( Én is annyi idős vagyok egyébként.
2012. dec. 13. 15:58
 4/12 anonim válasza:

Nem szerelmes beléd. Ha valakit szeretsz, te is alig várod hogy vele legyél,nem?

Enis csinaltam ilyet 16 evesen barátnőmmel

2012. dec. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Aha, be van gyulladva. Velem is csinálták már ezt annyiszor, hogy a számát sem tudom. Persze velem lányok csinálták, mivel fiú vagyok. Viszont kezdőként én is be voltam gyulladva a randitól, és nagyon izgultam, de azért elmentem volna ha a csaj nem tér ki mindig valami hülye indokkal. Szerintem hagyd a fenébe, mondom nekem száz ilyen volt, és sosem lett semmi belőle a végén.

Ja, és én nem teszek félre mindent egy randiért, ha beteg vagyok, vagy közbejön valami, elhalasztom, de persze igyekszem, hogy ne jöjjön közbe semmi.


30F

2012. dec. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De jól értettem, ez első randi lenne, netes ismerkedés alapján?
2012. dec. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

4. valaszolo: hat igazabol 3. randi lett volna, nem varom meg el, hogy szerelmes legyen.. de az biztos, hogy en sem vagyok szerelmes, de alig vartam a napot meg igy is.

5. valaszolo: ez már itt latszik, ebbol, hogy nem fog osszejonni? egyebkent jo nem mindent tennek felre, de fontossagi sorrendben elsok koze helyezem, sok minden mast lemondok. ha beteg lennek es nagyon nyomnam az agyat/lazas lennek, akkor termeszetesen lemondom, de itt o mar majdem 1 hete beteg volt, szoval kijott abbol a nagyon beteg fazisbol, egy is orrfolyas, torokfajas nem nagy betegseg.

2012. dec. 15. 20:10
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem. 3. randi netes ismerkedes utan. az elso ketto 1, 1,5oras volt, ez egy kicsit hosszabb lett volna. miert?
2012. dec. 15. 20:12
 9/12 A kérdező kommentje:
(ja egyebkent azota a heten lezajlott mar ez a 3. randi is, miota kiirtam a kerdest. ezt halasztottuk, miatta...)
2012. dec. 15. 20:14
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja, akkor bocs, azt hittem még nem taliztatok. A válaszom csak arra az esetre vonatkozott. Ilyen szituban még nem voltam, így nem tudok okosat mondani.
2012. dec. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!