Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ruha teszi a férfit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ruha teszi a férfit?

Figyelt kérdés
Ha jól öltözött vagy, rakás nőnek megakad a szeme rajtad, főleg ha még helyes is vagy.Ha viszont nem öltözködsz szelektiven, hanem az a tipusú pasi vagy aki egyszerüen öltözködik, megveszi az első cuccot az üzletből és nyomás kifele, akkor aligha számba vesznek.Hogy is van ez?

2012. dec. 14. 20:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Így.
2012. dec. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
ruha??? ugyan
2012. dec. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Jajj... nekem egy sima póló+farmer kombós egyénen is meg akad a szemem. Nem kell túlbonyolítani.
2012. dec. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Te megnézed azt a nőt amelyiken lógnak a rongyok???

Na látod.

Öltözködni tudni kell a pasinak is. Nem kell drága márkás cuccokat összevásárolni, egyszerűen csak tudj felöltözni normálisan. Találd meg azt a cuccot ami hozzád illik.

Én pl elegánsan szeretek öltözni... És nem az árcímkét látják a ruhán, csak azt, hogy igen ez a pasi tud öltözni, jól néz ki.


25F

2012. dec. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Ez baromság. Ja, nem mindegy ám, hogy milyen lányokra fáj a fogatok ;)
2012. dec. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
nincs jelentősége, minden ruhában látszik, milyen magas, milyen a testalkata valakinek, inkább az igényességet és a stílust lehet levenni, legyen minél egyszerűbb
2012. dec. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Korosztály is számit, de most ilyesmiről beszélek, hogy cipő, zakó stb.


Persze a beszélőke, kezdeményezés is fontos, de most az első fázisról beszélek.Érdekes mert tudtommal mi férfiak, még egy átlagosan öltözködő csajt is megnézünk ha szép az arca, vékony...

2012. dec. 14. 20:15
 8/28 anonim ***** válasza:

Ne várd el a nőktől, hogy egy átlagtól eltérő, ízléses férfit ne vegyenek észre :)


Ti is hamarabb észrevesztek egy csinos nőt.

2012. dec. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Igazából még a nagyon gyengén öltözködő(akár szegényesen, mások szerint igénytelen) szimpatikus egyetemista csajokat is megnézem.Vannak ám nagyon szegény családból származó emberkék is. Forditva már nem vagyok olyan biztos, saját magamról tudom hogy néznek rám, mikor elegánsan vagyok és hogy mikor egyszerü, átlagos ruhákban.


A gond nem az, hogy baj hogy megnézik a jól öltözöttet, a gond az, hogy úgyanaz az ember gyengébb ruhákban már láthatatlanná vállik.

2012. dec. 14. 20:22
 10/28 anonim ***** válasza:

A nők egyébként sem néznek végig a férfiakon.

Most nem az anyagiakra gondolok, mert én turiból öltözködöm és elképesztő jó gönceim vannak.


A férfiaknak ritkán van ízlésük, és iszonyú jól tudnak kinézni öltönyben. Kb. mint mi miniszoknyában és elég mély dekoltázsú felsőben.

2012. dec. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!