Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találhatok ma rendes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok ma rendes, normális férfit?

Figyelt kérdés

19/L vagyok, 2 napja szakítottam a 28 éves barátommal, akit nagyon szerettem. (Eleve 1 éve ismerjük egymást.)Életemben először voltam szerelmes valakibe...

Elhanyagolt, de én türelmesen vártam, hogy mikor lesz ideje rám, mert dolgozik. Ezt csinálta velem 2 hónapig, aztán elegem lett ebből. A várakozással még nem lett volna baj, ha felhívott/írt volna mondjuk naponta egyszer, hogy: Szia édesem! Amúgy szeretlek és hiányzol! Te hogy vagy? Minden rendben? -Ennyi.

Azt hiszem ez egy alap dolog, és nincsenek nagy igényeim. Lehet, hogy ez a baj. Heti 3X találkozás+ telefonon hívjon, hogy gondol rám, szeret.

El vagyok keseredve, mert heti 1X találkoztunk, akkor se volt se együttlét, se akár csak ott alvás. Bennem mindig az motoszkált, hogy majd megváltozik...majd...hülye voltam. Fiatal vagyok még, minek pazaroljam az ezen való görcsölésre az időmet? ezért is szakítottam vele!


Engem egy őszinte, kedves csajnak ismernek az emberek,nem vagyok se drogos, nem cigizek, nem vagyok buta liba, aki mutogatja magát. Járok közösségekbe, vannak barátaim, vannak céljaim az életben. Mégis, miért ilyen emberekkel hoz össze a sors? Manapság, kiveszett a férfiakból az érzelmesség, gondoskodás? Biztonságot, nyugalmat, szerelmet szeretnék érezni egy pasi mellett. Ezt a hármat ennyire nehéz összehozni?


2012. dec. 9. 23:01
1 2
 1/18 El Greco ***** válasza:
79%
Sehol.
2012. dec. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

Talán ne 10 évvel idősebbet keress, aki csak friss húsnak néz...

20F

2012. dec. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de naiv vagy. Egy 28 éves persze, hogy le fog tojni téged. Nem is értem miért az idősebek kellenek nektek, aki meg a te korosztályod, annak esélyt sem adsz gondolom. Nem rég úgy vakart le egy 21 éves, hogy neki a 30 évesek kellenek, hát gratulálok akkor. 19/F
2012. dec. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ki tudja?Sok sikert.
2012. dec. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

10 ev korkulonbseg sok ebben a korban. O csak jatszani akart.

Keress a sajat korosztalyodbol, nektek meg ugyanazok az igenyeitek.

Nalunk 7 ev van, en 31 , o 39 de ilyenkor mar nem zavaro, mert ugyanazok az igenyeink, vagyaink.

2012. dec. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok. Bocsi, 8 ev.


Sok sikert, biztos talalsz valakit, rengeteg idod van!

2012. dec. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
távkapcsolat volt ?
2012. dec. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Az itt válaszoló 21 stb éves kollégák menjenek vissza WOW-ozni :) Szerintem pont emiatt keresnek sokan érettebb pasit inkább. Sajnos 3x éves korára az ember már átél ezt azt, és ha nem tanul belőle akkor marad a fásultság. Szerintem sokan kiábrándulanak a párkapcsolatokból, átéleik az első hosszú távú kapcsolat utáni szakítást, netán még mindig abban vergődnek, aztán úgy az illúziók elillannak.


Visszatérve a kérdéshez, 19 évesen még korai feladni. Az a lényeg, hogy úgyis lesz majd olyan aki szertni fog, és meg is fog becsülni. Aki nem ilyen arra meg kár az időd fecsérelni.

2012. dec. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

szerintem eléggé egyértelmű,hogy ezt csak te gondoltad kapcsolatnak.

neki heti 1re voltál jó ennyi.

nekem is voltak ilyen szeretőim,és szeretőknek nem szokás napközben sms-eket írogatni,meg ilyesmik.

heti egyszer ott volt,addig a tiéd,de ennyi.

mondjuk az komoly,hogy 1 év után esett ez le neked.

2012. dec. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Találhatnál, csak nem a jó külsejű pasikban...
2012. dec. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!