Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Köztudott, hogy a tini lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köztudott, hogy a tini lányok felszínesk és csak a jó pasikkal járnak, viszont a huszonéves lányok meg férfit keresnek, én meg sajnos kisfiú vagyok, hogyan legyen így barátnőm, szerintetek próbálkozzak 30-40-es nőknél, akik nem igazán vonzanak?

Figyelt kérdés
Az a fő probléma, hogy testileg a fiatalabb lányok vonzanak, főleg a 14-16 év körüliek, de inkább lennék gerontofil, ha tudnám, hogy egy érettebb hölgy tudna őszintén szeretni a külsőm ellenére is.
2012. dec. 4. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Az első szó szerintem egy kicsit durva, nem minden tinilány a külsőre hajt, én sem azt nézem szóval nem kéne általánosítani...

L/16

2012. dec. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha még kisfiú vagy tuti, hogy épeszű 30-40-es nők nem kezdenének ki veled, már bocs... :-) Először várd ki,amíg már nem leszel "kisfiú" és aztán csajozzál. ;-)
2012. dec. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jaj, de álszent vagy, első! Nincs értelme egy anonim oldalon hazudni. :)
2012. dec. 4. 21:09
 4/6 EffyStonem96 ***** válasza:
Most nekem is azt fogod mondani h hazudok... De azért megírom akit akarok, mert ez az igazság: Az én barátom sem az, akire ránéznek és azt mondjáo, milyen jó pasi! Nem ronda, az igaz, és sportos is. De nem azt néztem elsődlegesen ahogy kinéz, hanem azt, hogy mennyire kedves volt... Úgyhogy ne általánosíts! 17/L
2012. dec. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Aha, sportos. :P Szóval vagy kigyúrt állat legyek vagy jóképű, na de, ha egyik sem vagyok, akkor legyen pénzem és majd tapadnak a lányok. :D

Ugyan-ugyan, te sem azért szerettél bele, mert kedves veled, tudod én mindenkivel kedves vagyok mégsem szeretett még egy lán sem belém, na vajon miért is?! Egyszerű: ronda vagyok és testre sem egy benga állat, ilyen ez. A külső az elsődleges minden lánynak. :D

2012. dec. 4. 21:56
 6/6 EffyStonem96 ***** válasza:
Ehhez egy dolgot fűznék hozzá: ha nem hiszed el amit írok, minek kérdezed? Ja, és annyira nincs kigyúrva, a karja nem igazán, a hasán a kockák meg csak akkor látszanak ha befeszíti. És azokat sem az első randin láttam...
2012. dec. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!