Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy küzdjem le a nőgyűlöletem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy küzdjem le a nőgyűlöletem?

Figyelt kérdés
Lehet kissé nyers a megfogalmazás. A sok csalódás miatt kialakult egy kép a nők viselkedéséről, és beleestem abba a hibába hogy azt hiszem minden nő egyforma. Ez a dolog az ismerkedéseimre is hatással van. Mintha időzített bomba lenne rajtam, hogy mikor robban ez ki nálam, mikor zúdíthatom a lány fejére a hibáit. Ez már így megy évek óta. Mit tegyek? Segítsetek.
2012. dec. 14. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet szakember kéne....de amúgy ha te tudod magadról hogy csak azt hiszed minden nő egyforma akkor tudod azt is hogy ez mennyire nem igaz....egyébként sok a r*banc és sok a felszínes nő, de sok a rendes is...
2012. dec. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, ép ésszel feléred, hogy a lányok nem egyformák. Akik csalódást okoztak, azok ők voltak, nem a többi lány. És nem azért viselkedtek veled úgy, ahogy, mert lányok voltak. Fiúkban is lehet csalódni, csak nyilván nem te leszel az, hiszen nem a fiúkkal kezdeményezel párkapcsolatot.

Egyszerű és logikus.

Na, ha ez megvan fejben, akkor ezt valahogy tudatosítanod kéne magadban teljesen. Ne legyél igazságtalan. Nyilván te sem szereted, ha rögtön előítélettel néznek rád.

2012. dec. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

aóh. Ez gáz. Kicsit én is is ilyesmiben szenvedek, és asszem tudom mi a megoldás. Önismeret.

Ha csalódsz akkor nem a nőket kell utálni, hanem elgondolkodni, hogy mit kellene másképp csinálnod. ja és elfogadni, hogy a csalódások az élet VELEJÁRÓI. Azért vannak, hogy tanítsanak, és ezáltal egyre jobb legyél :)

Tehát még egyszer mondom nem kell a nőket gyűlölni, hisz nincsen két egyforma. Ne büntesd azokat akik nem érdemlik meg. Hanem nézd meg jól, h kivel állsz le, és gyakorolj önismeretet...vagy mi a szart..:DD

2012. dec. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha léteznének rendes nők, már jött volna egy hozzám is, hogy elvegye a szüzességemet 24 évesen...

De sajnos nem léteznek, mert mind azt várja el, hogy legyen akár egy minimális pinaszaga is az illetőnek.

2013. jan. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ma 10:36-os hozzászóló, te egy tipikus gyenge jellem vagy, aki mindig másban keresi a hibát, ahelyett, hogy magába nézne egyszer. Eleve értelmetlen és logikátlan, amit írsz, már csak azért is, mert minden férfi szűzen kezdte és nem a szintén férfi haverjuk "segített" rajtuk.

Unalmasak már a siránkozásaid, tele velük az egész oldal, csoda, hogy eddig nem tiltottak ki.

2013. jan. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!