Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Több pontból is akadályozva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több pontból is akadályozva van a dolog, hogy összejöjjek egy lánnyal. Hogyan küzdjem le ezeket az akadályokat?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy lány, de nem merek hozzá közelíteni. Mégpedig több okból kifolyólag:


1. és talán a legnagyobb gond, hogy félek közeledni hozzá, mert nem ismerjük egymást, félek, hogy ha elutasít nagyon beégek a többi előtt.


2. ma is volt egy kisebb civakodás anyámmal, mert hát anyám eléggé nehéz eset (és akkor még finoman fogalmaztam), kb. semmi nem jó neki, meg mindenki hibás, kivéve ő, ő a tökéletes meg minden, közben mindig azzal jön, hogy őt mindenki bántja, semmibe nézi, nemszereti...stbstb Márpedig ez elég ciki, főleg ha átjönne a lány hozzánk, milyen lenne már, hogy anyám meg itt méltatlankodik meg minden.


3. elég régi a házunk, pár éve vettük, teljesen fel lett újítva, szép és jó volt minden, de úgy egy éve penészednek a falak itt-ott (többek közt a szobámban is) és hát az elég ciki lenne, ha ezt meglátná a lány, még azt hinné, hogy valami csóró, putris parasztok vagyunk.


Szerintetek hogyan küzdjem le ezeket az akadályokat?


2010. jún. 9. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is. Legyél merész. Igenis kezdeményezz, és igenis ne add fel egy kis akadály miatt! Én lány vagyok, és igenis néha szükség van rá, hogy érezzem, hogy nagyon kellek a pasinak. Másodszor. Az anyukák.. Elég érdekes szerkezetek, annyi szent, de ha barátnőt vinnél haza, biztos, hogy másképp viselkedne. Ő a tökéletes ugye (szerinte) vagyis a lánynak is ezt a benyomást próbálná kelteni, de valószínűleg megfelelő módon, főleg ha a lány szimpi neki. Harmadszor pedig. Ma már egész jó penészölők vannak, de persze első lépésként a penészedés okát kell megszüntetni. Nálunk nagyon bevált, MINDEN nyomot eltüntetett: [link]

Szóval szerintem te csak gyártod magadnak az ürügyeket, de a valódi hiba benned van! Szánd rá magad! A lány meg fogja érteni a 2. pontot is és a 3. pontot is. Merj nyitni!

2010. jún. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1. Nem vagyok meleg. :) Nem mindenkinek megy olyan könnyen a kezdeményezés. :)


2. Persze, mi sem egyszerűbb!


3. Olyat nem lehet, hogy csak én megyek hozzá, az milyen lenne már...

2010. jún. 9. 22:05
 3/5 A kérdező kommentje:

De nem merek kezdeményezni. Eddig azt hittem magamról, hogy hú milyen bátor + keménylegény vagyok...erre tessék, ennyitől majrézok.


Ezt a szavó penészölőt már használtuk, nem egyszer, vmi más módszer kellesz.

2010. jún. 9. 22:07
 4/5 Böse ***** válasza:

1. Ez tipikus felfogás, de hülyeség! Amíg ilyen a felfogásod addig nem is lesz barátnőd. Ha esetleg elutasít a csaj(ami nem valószínű) akkor mi van? Semmi! Szerinted a többi srácnak minden csaj összejön? Közel sem! De ha ujjal mutogatnának rád emiatt azt is le kell sz@rni, ne másoknak akarj megfelelni hanem magadnak, a negatív köcsögöket le kell sz@rni! A másik dolog: miért küldene el egy lány, ha kedvesen megszólítod és beszélgetsz vele? Ugye, hogy hülyeség!

Beszélgess minél több lánnyal, akkor is ha nem hajtasz rá, legyél nyitott és idővel elmúlik az idegesség.

2-3. Nem feltétlen kell a lányt egyből hazavinni bemutatni anyádnak. Ha meg már hosszabb ideje együtt lesztek, akkor meg már nem számít.

2010. jún. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

merj nyitni, nem harapunk!!!!:D

nem veszíthetsz semmit, ha nem lesz semmi:(

a penész meg szerintem nem nagyon feltünő, ha nem hívod rá fel a figyelmet!

16l

2010. jún. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!