Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akik itt panaszkodnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt panaszkodnak, hogy sehogy sem tudnak barátnőt szerezni, ők milyen gyakran, és hogyan próbálkoznak lányoknál?

Figyelt kérdés
2012. dec. 15. 12:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem sehogy.Vagy 1-2 alkalommal próbálkoztak és csalódás lett a vége.Majd magukban elkönyvelték,hogy ők csúnyák és sosem lesz barátnőjük...
2012. dec. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
Én már vagy 20 alkalommal próbálkoztam és 20 visszautasítás lett a vége. :/
2012. dec. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
9%

az a baj, ti szekptikusok vagytok,

ez olyan mint mikor van munkátok és azt hiszitek akinek nincs azért nincs mert nem keres...ez baromság

2012. dec. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert (tegyük fel, hogy nem deformált, kórosan ronda az illető, csak szimplán előnytelen külsejű) szerintem, ha valaki mondjuk csak egy éven keresztül minden nap megismerkedne EGY új lánnyal (a facebookos bejelölés, vagy egy semleges szóváltás még nem számít annak), el nem tudom képzelni, hogy azok közül egynek sem tetszene. Még akkor sem, ha csak csinos lányoknál próbálkozik az illető. De cáfoljatok meg.
2012. dec. 15. 12:25
 5/71 LeftBehind ***** válasza:
51%
Tudod ki kockáztatna meg 365 napra való csalódást.
2012. dec. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
100%

a facebookos bejelölés mint ismerkedés szánalmasan ostoba dolog


saját tapasztalatből mondom, hogy nem feltétlen a "csúnyaság" az oka, ha én visszautasítok egy pasit. lehet pl. ápolatlan, elhanyagolt, buta, unintelligens,tolakodó... azt pl. nagyon nem szeretem, ha úgy jön oda, hogy ordít róla, hogy kétségbeesetten keres barátnőt. ezt mi nők hamar levesszük ám. és nem szimpatikus.

2012. dec. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 A kérdező kommentje:
Egy idő után azért már csak nem fáj ugyanannyira, mint az első néhány.. Legalábbis én kicsiben, buliban mindig azt tapasztalom, hogy az első lányhoz még félek odamenni, el is küld vszínű, viszont utána valahogy felszabadulok, és a következő próbálkozásoknál nem fáj már annyira. Aztán ötödikre-hatodikra találok egyet, amelyiknek tetszem. Szerintem ez működik párkeresés szinten is.
2012. dec. 15. 12:31
 8/71 LeftBehind ***** válasza:
100%
Hát akkor téged erre a mentalitásra neveltek vagy ezt tapasztaltad az életben. Megsúgom,hogy nem mindenki ilyen szerencsés.
2012. dec. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 A kérdező kommentje:
Hát, erre viszont rá tudod állítani magad. Kérdés, hogy mennyire szeretnéd a sikert. Ha nem annyira, akkor persze, nem éri meg elviselni a kellemetlenségeket.
2012. dec. 15. 12:34
 10/71 LeftBehind ***** válasza:
64%
Ráállítani magad...úgy beszélsz,mintha egy kurv@ kapcsolóról beszélnénk. Biztos megoldható,de fogalmam sincs,hogy 20 év berögződéseit hogyan ölöd ki magadból.
2012. dec. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!