Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Tényleg ennyire nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tényleg ennyire nehéz ajándékot választani a párotoknak?

Figyelt kérdés
A barátommal elhatároztuk hogy karácsonyra megajándékozzuk egymást. Eddig mondtam neki hogy ne vegyen nekem semmit, nem kell rám költenie, sőt nem is szeretem ha meghív. De gondoltam karácsonyra egy kis apróság miért ne, 6 hónapja együtt vagyunk gondoltam csak ki tudunk már sütni valamit. Én már meg is vettem neki, azonban ő közölte velem hogy anyukájára bízta. Hát szerintem annyira ismer már hogy tudjon valamit venni. Nem haragszom rá, de kicsit rosszul esett. Mindegy mit vett volna csak annyit akartam, hogy Ő válassza ki.

2012. dec. 16. 10:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én abszolút nem tudok ajándékot választani. Azt pedig nem hiszem el, hogy bárminek örülnél és mindegy mit vesz mert megnézném az arcod amikor a karácsonyi ajándékod egy vadiúj karburátor lenne.
2012. dec. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
csak megsugom a hasznos ajándék is lehet jó. engem sok mindennel nem lehet már meglepni, mert ami kell azt úgy is megveszem magamnak. De mégis meglepetésként ér egy olyan dolog amire nem is gondoltam eddig. pl tavaly kaptam egy jó kis övet, meg parfümöt. Tetszett az ajándék! nem azért mert nem akartam belőle sértődést, hanem azért, mert ami kell azt tényleg megszerzem magamnak és a pénz már nem is nagyon számít. Sőt egyáltalán nem. A lényeg, h gondoltak rám.
2012. dec. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
De ami igaz az igaz. Kicsit jobban megerőltethette volna magát a barátod!
2012. dec. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem nem az. De vannak olyan egyének kik nem rendelkeznek józan paraszti ésszel és fantáziával, szóval ezek után ne csodálkozz.
2012. dec. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Amúgy nem haragszom rá tudom hogy anyukája hasznos dolgot fog venni :) Csak kíváncsi voltam mit gondol ő nekem. Tagadhatatlan hogy nem vagyok az a nagy nőies típus így ékszer semmiféleképpen. De tudja hogy szeretem a rockos dolgokat és hogy a sálakat is mert van sok stb. Szóval még ha a gyűjteményem is növeli, örültem volna mert azt jelenti figyelt rám, most meg úgy érzem hogy amit eddig mondtam a a levegőben kering csak...
2012. dec. 16. 10:41
 6/11 A kérdező kommentje:
Amúgy azt mondta hogy elgondolkodott rajta, de megállt a tudomány. Nem írnám le hogy mondta, de nagyot nevettem rajta... Tényleg szerény gondolatok. De amúgy meg nagyon kreatív és van fantáziája. Ezért nem is értem... Szerintem túl bonyolítják ezt a fiúk, egy kis ajándék, nem kell sok.
2012. dec. 16. 10:43
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem minden pasinak nehéz az én párom könnyen vesz ajándékot nekem pedig csak egy hónapja ismer..

Én viszont lány létemre borzasztóan nem tudok kitalálni semmit, gyűlölöm is az ajándékozással járó mizériát mert soha nem tudom mit vegyek és mennyiért, Neki mindene megvan ő dolgozik én meg munkanélküli vagyok valami bóvli haszontalan kacatot meg nem akarok venni mert ő mindig olyan sok pénzt rám költ igényes és drága dolgokkal lepett meg. 24/L

Ha meg rákérdezek persze azt mondja, hogy nem kell semmi, ne költsem rá a kevés kis pénzem! Fogalmam sincs mit fogok adni.

2012. dec. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én innen szoktam játékot neki

[link]

2012. dec. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én se tudok ajándékot venni soha....Nem értek hozzá..Mivel imádok szerelni valamikor faragtam neki egy szívet vagy ilyesmi most meg veszek neki csokit azt jó van! :D
2012. dec. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
utolsó ezzel nincs baj! puszi neked! :)) 24/f
2012. dec. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!