Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok miért vagytok nagyképűe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért vagytok nagyképűek, elutasítóak, vagy hazugok, ha egy egyszerű pasi probál ismerkedni veletek?

Figyelt kérdés
Ha közeledni probálok,normálissan akkor is elutasítást kapok,átlagos kinézetem miatt.NEKTEK FONTOSABB AKÜLSŐ,mint belső?

2012. dec. 17. 01:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts, rossz csajokhoz mentél eddig oda, ennyi.
2012. dec. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Értem,de évek óta,mindenhol míndíg rossz csajokhoz? :)

Ez nem lehet véletlen,hanem egyszerűen 90%-uk ilyen a csajoknak :)

2012. dec. 17. 01:15
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Ha külsőre nem tetszik az illető akkor nem kezdtek el vele ismerkedni...de nagyképű és bunkó ettől még nem leszek.
2012. dec. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
nem lehet hogy benned van a hiba kérdező? esetleg tolakodó voltál vagy mit tudom én :p könnyű mindig a csajokra fogni
2012. dec. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
ha csajozni is olyan stílusban próbáltál, mint amilyenben ezt a kérdést megfogalmaztad, akkor min csodálkozol?
2012. dec. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Keress más közegben, más helyen.

Volt nálam is hasonló.

Én csak egy hülyegyerek vagyok, meg autód sincs. Mondta egy lány anno. Rendben, nyugtáztam, ki is szűrtem, hogy anyagias liba. Autóm tényleg nem volt, illetve olyan nem volt, ami közúti forgalomba is részt vehet.

Mikor pár nap múlva egy amatőr autóversenyen kiszálltam egy milliós versenyautóból, akkor ő jött oda ismerkedni és én hajtottam el. Van ez így :)

2012. dec. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
31%

Ott van eleve elszarva ez a kérdésed kérdező, mert általában akik itt a nők közül osztják az észt az véletlenül a női tásradalom azon kisebbik részébe tartozik bele, akik általában a normálisabbak, és váltig állítják hogy neem, ők nem tennék ezt. Azok akik meg ezt csinálják veled, a zöme, az nem itt rohasztja magát,hanem most is éppen nyalják/basszák a lukát. Ide sose tévednek ezek elhiheted. Tehát ebből kimenőleg erre korrekt, minden lehetőséget és érintettet felölelő választ nem fogsz kapni.

Te azzal,hogy bevállaltad,hogy leszólítasz egy pinát, azzal azt is vállaltad,hogy jól bealáznak, lealjasítanak és elküldenek a halál faszára. Nekem ez megért ennyit, megtetted és bebuktad. Ennyi a történet.

Ezek után felmerül a kérdés,hogy miért annyira barom az ,aki szereti megkímélni magát az efféle okádalom élményektől?! Kinek kell ez a szarság....

Egyébként meg azért olyanok, mert az ilyen dekoratív kis majompicsuszok mind apja majmai, zsírosnyakú cégtulajdonosok, sztárógyvédek, öltönyman apucikák szeme fényei, akik nagyon tudják mik a jogaik, de fingjuk nincs,hogy hogyan kéne embernek lenniük, meg ugye leszerják nagyívben a te lelkivilágodat, mert csak egy vagy számukra a sok prosztó paraszt pofa közül, akiket holnap már azt se tudják, ki mászott oda hozzájuk esdekelni a kegyeikért. Röhögtek hazamenet még egyet a gonosz barátnőikkel együtt rajtad, aztán le vagy sajnálva csumi. Ennyire voltál jó.

Persze, ezek mind arra mennek, hogy jól érezzék magukat. Nem fognak nélkülözni a te kedvesért elhiheted. nem adják lejjebb a színvonalukat. Nem vesztek meg.

2012. dec. 17. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

#7 Pasim per pill külföldön, tényleg ráárek osztani az észt:P


Hallottad már azt a mondást, hogy külső megfog, belső megtart? Persze, hogy fontos a külső. Gondolom te sem kezdenél egy olyan csajjal, akit bottal sem piszkálnál meg, akármilyen kedves, rendes aranyos. Az, hogy ki mire bukik, megint más kérdés. Baráti körömben sokan a szakállas-mackós fickókat szeretik, én inkább a csupasz vékonyakat részesítem előnyben.


Elutasítás: tőlem annál rosszabbat, hogy "sajnálom, de nem vagy az esetem" még senki nem kapott. Valahol mégis megtisztelő, hogy épp velem szeretne az illető pasas ismerkedni és nem kéne leszólni miatta.

Ha kiröhögnek valószínű vagy rossz helyen vagy rossz emberekkel próbálkozol (vagy mindkettő).


Egyébként meg: biztos nincs valami a kisugárzásodban/hozzáállásodban, ami zavaró lehet? Azok az emberek, akikről lerí, hogy jól érzik magukat a bőrükben jelentősen nagyobb eséllyel indulnak, mint akiknek nyavalyájuk van.

2012. dec. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Kedves hozzászólók!

Köszönöm a részletes őszinte gondolatokat!

ÁTLAGOS KÜLSŐM VAN,ÉS SEM MACSÓ,SEM BUNKÓ,SEM GYÖKÉR,NYÁLAS SZÖVEGEL NEM PROBÁLKOZOK,HANEM TELJESEN NORMÁLIS SZÖVEGGEL!


Onnan veszem átlagos vagyok,nem ronda,mert sokan ezt mondják,meg én is úgy látom magam,nagyjából mindenki tudja mia szép,mi a ronda,de valóban nincsenek éles határvonalak,DE EGY MODELL MINDENKINEK SZÉP,egy kövér idős nő,mindenkinek ronda,ebben azért egyetérthet mindenki!


Amiért kudarcot nem értem,mint mondtam,KÜLSŐM ÁTLAGOS,NORMÁLIS,szövegem is normális,lehet kisugárzás,vagy vagányabb stílus kéne........nem tudom.....

2012. dec. 17. 12:49
 10/19 anonim ***** válasza:

ha átlagos vagy nem elég. jobbá kell válnod


1. brian tracy phoenix szeminárium

2. PUA könyvek

3. testépítés


4. siker

2012. dec. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!