Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » érdemes ebbe erőt fektetnem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

érdemes ebbe erőt fektetnem? Nem akarok tényleg szerelmes lenni félek, hogy megtörténik.

Figyelt kérdés
3 találkozás. Hozzáteszem na csók az nemvolt. Szinte mindennap beszélünk órákat,internet,sms, sokszor felhív.. én ezt egyszer tettem meg! Na de a probléma.. ez miért ad arra okot,hogy akar is valamit? mondani mindent lehet. Célozgat de annyira rosszul csinálja, nem tudom komolyan venni amiket mond. Nemtudom miért. most van pár nap szabija, hát még nem említette,hogy találkozzunk. A csók is basztat,hogy nem történt meg. Miért nem? Engem nem izgat,hogy a városban történik sok ember előtt. Ad is jeleket meg nem is. Én meg olyan vagyok aki hamar beleéli magát szerelmes lesz és koppan na ezt nem szeretném MÉGEGYSZER NEM! teendő? ha világosan írtam le mi is történik.. meg akarom magam kímélni attól,hogy hamis illúziókat kergessek. Tényleg nem hiányzik még egy pasi aki mikor beleélem magam benyögje,hogy nem tudom mit akarok.
2012. dec. 17. 00:45
 1/2 anonim válasza:
Ha sokszor keres és érdeklődik felőled akkor valószínűleg ő is a "megfelelő pillanatra "vár! Sajnos mostani férfi társaim nagyon nyámnyilák és nem merik felválalni érzéseiket.......(pedig ha tudnák hogy így egyedül maradnak)1 szónak is 100 a vége ha ő nem mer lépni akkor lépj te mert bátortalan
2012. dec. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Figyelj...vegyél magadon erőd,és kérdezd meg tőle, hogy van-e kedve találkozni valamikor?Feldobod neki a labdát,ha kifogást keres,meg nem ér rá,akkor hagyd ...
2012. dec. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!