Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék olyan fiúkkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék olyan fiúkkal ismerkedni akik anime-és manga-fanok?

Figyelt kérdés
con nem jó ://

2012. dec. 18. 10:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent nálad az, hogy "fan"?

Mert én is szívesen megnézek olyat, ami érdekesnek hangzik leírás alapján. de azért szeretek másról is beszélgetni, nem csak fantáziavilágban létező mesefigurákról:D

Ismerkedj, de ne ez alapján. Ha nem is "fan" az a fiú, aki tetszik, attól lehet, hogy szívesen megnéne veled egy-két sorozatot.

Lásd én, mostani barátnőm előtt én elvből nem néztem animéket. Aztán megmutatta a Death Note-ot, és el voltam varázsolva:)

Már mást is nézek vele azóta. De nem mindent, és "csak azért", mert anime nem nézem meg, ha hülyeségnek találom.

2012. dec. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mennyire legyen anime fan az illető?
2012. dec. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
nem kell hogy olyan túlzottan fan legyen , de azért szeresse őket. mondjuk látott egyet-kettőt. ilyesmikre gondolok
2012. dec. 18. 10:35
 4/17 anonim ***** válasza:
animecon
2012. dec. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
mondjuk mint az első válaszoló
2012. dec. 18. 10:35
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem vagyok fan, de végülis szeretem az ilyesmiket. :) Ha gondolod, írhatsz. :)

Hány éves vagy?

2012. dec. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
ezt nem írtam le , de 15 éves vagyok!
2012. dec. 18. 10:44
 8/17 Fefe1881 válasza:
szia kérdező:D te lány vagy vagy fiú ? :D
2012. dec. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Mi számít neked anime, manga fan-nak?

Az ha valaki mondjuk az AnimeAddicts oldalon fent van már az? Vagy ha már nézett meg pár animét? Na meg ugye ott van az is hogy igen széles körben készültek már. Szóval hete hogy találsz egy rajongót csak épp ő más stílus után érdeklődik. Mondjuk mi számít számodra alapműnek? Mi az amit szerinted fontos lenne ha látna?

Na meg persze mennyi idős legyen a partner?

2012. dec. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

utolsó előtti: lány:DDD


utolsó: 15 éves vagyok és korombeliekre vagy egy kicsit idősebbekre gondolta mondjuk 18-19 ig. nem muszáj fent lennie AA-n. az, hogy eltérő a stílusunk , az szerintem mindegy. mondjuk hogy ha valaki állandóan CSAK hentait néz az azért elég perverz lenne számomra:DDD mindegy , csak szeresse őket :)) és ha más a stílusunk, majd megszeretettjük egymással;

2012. dec. 18. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!