Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék olyan fiúkkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék olyan fiúkkal ismerkedni akik anime-és manga-fanok?

Figyelt kérdés
con nem jó ://

2012. dec. 18. 10:24
1 2
 11/17 anonim válasza:
Szerintem egy két társkereső oldalon lehet találni olyat, aki anime, mangafanos, bár ritka. Én is néztem és nézek animét, mangát és 26 éves vagyok és férfi. Korabeli lányok vagy fiatalabbak(azért ne középiskolások) rám írhatnak és szívesen ismerkednék én is velük.
2013. márc. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szerintem az sem hátrány ha lakhelyet is írsz, azzal is könnyíted az itt érdeklődők dolgát. A stílus szeritnem meg annyiban nemártana ,hogy egy két kedvencedet leírod, pl én is "fan" vagyok, kedvenc animéim többnyire azok a szadista történetek amik tragédiákkal végződnek, illetve borzalmasan sok szimbolisztikával és pszichológiával operálnak, tehát ha mondjuk te azt mondod neked a sword art online a kedvenced, azzal ugye nincs semmi baj, csak akkor az megint olyan nagy távolság ,hogy felesleges ilyen szempontból nézni a kapcsolatteremtést :D

19F

2013. márc. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
shoujo, ecchi, fantasy .... de nagyon sok fajtát szeretek, igazából mindenevő vagyok. szeretem a tragédiával végződőket, bár igaz kell egy-két nap amíg feldolgozom. nem tudom, ki hogy van vele, de a Sword Art Online elkezdtem van nézni és van egy érzésem, nem fogok soha a végére jutni , bár szerintem ezek feleslegesek a kapcsolatteremtés szempontjából. mert lehet hogy van egy anime amit utál az egyik fél de a végén megszeretteti a másik vele
2013. márc. 13. 17:55
 14/17 anonim ***** válasza:
De a SAO-ból már leadták az öszes részt szóval nyugodtan be tudod fejezni.
2013. márc. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
ó azt tudom:) csak annyira azért nem fogott meg
2013. márc. 16. 11:53
 16/17 anonim ***** válasza:

A Fullmetal Alchemist ismered?

Vagy esetleg az Elfen Lied-et?

2013. márc. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Elfen Lied-et igen, nemrég kezdtem el nézni, a másikat nem
2013. márc. 18. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!