Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tanár vagyok. Belém miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanár vagyok. Belém miért nem szerelmes senki?

Figyelt kérdés
Illetve csak voltam, mert már a kevés fizu miatt más munkám van. De látom, hogy minden második kérdésben valaki a tanárába szerelmes. Belém miért nem szerelmes senki?
2012. dec. 18. 10:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
#11: képzeld, még ha bele is lennék zúgva, se járnék egy épp aktuális tanulómmal.
2012. dec. 26. 22:37
 12/15 anonim ***** válasza:
51%

11-es vagyok. Több dologban nem vagyok biztos:

1) Hogy valaha is tanítottál-e vagy csak rendszeres Kovi-Iskola film néző vagy.

2) Hogy amit az előbb írtál az igaz.


Én valóban tanítok, középiskolában. ÉN tudom miről beszélek. ÉN tudom, hogy egy ilyen helyzet inkább kellemetlen egy IGAZI tanárnak, mint hogy azon gondolkozzon, hogy miért nem vele esik meg ez.

Így inkább nekem te magyarázd meg a bizonyítványod.

2012. dec. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát ezek a huncut kamaszok nagyon könnyen szerelembe esnek, és nem a tanár külseje a lényeges, elég egy mély pillantás, és elég egy szó, egy mondat vagy egy pillanat. A tekintetből látni a vonzódást, de hát nem realizálódhat, mert a tanár az állását félti.
2014. ápr. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
No meg persze a tanári szakma egyfajta szereppel jár együtt, amibe a szerelem nem fér bele. Kivéve egy-két kóklert, akik csak a szex miatt mennek a sok diák közé.
2014. ápr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Lehet beléd is volt szerelmes tanítvány, csak nem tudtál róla. Amúgy meg van olyan ismerősöm, aki hozzáment a tanítványához és most boldogan élnek két kislánnyal együtt.
2019. okt. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!