Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Love.hu-n minek utasítják el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Love.hu-n minek utasítják el a képkérést a csajok, sőt vki még le is tilt azért mert meg akarom nézni a képeit?

Figyelt kérdés
Nem szoktam zaklatni őket, de némelyik olyan bunkó -.-
2012. dec. 18. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert h*lye beképzelt kis p*csák.
2012. dec. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos igazat kell adnom az elsőnek.

Én pl (és ez csak egy a sok közül) tegnapelőtt írtam egy lánynak, de lemaradt az e-mail cím és mivel nem vagyok vip, így csak napi egy levelet tudok írni. Ezért tegnap elküldtem azt is, egy másik levélben, de a csaj alapból törölte, és ma látom, hogy még le is tiltott...

Na de most komolyan?! Mire jó ez?

2012. dec. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én vettem vipet, de tuti nem fogom elhasználni mert sztem megunom az oldalt mire letelnének a napok :D

Egyébként írt 1 csaj h adjak neki vipet pucér képekért, adtam neki pár napot erre nem adta meg a hozzáférést.. képest volt sz.ros 100ft-ért ott kunyizni és közbe meg ilyen menő-manó csaj volt drága cuccokban -.-

2012. dec. 18. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!