Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez gáz? Fiúk, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez gáz? Fiúk, ti milyen szemmel nézitek az ilyen haverjaitokat?

Figyelt kérdés

Nagyjából az összes srác, akivel jóban vagyok és haverok vagy barátok vagyunk, minddel volt köztünk csók. Ez szerintetek mennyire előny vagy hátrány?

Mert szerintem valahol előny, mert így nincs köztünk az állandó vágy, hogy vajon a másik mit akarhat, lenne-e esély...stb, hiszen, ha bármire lenne esély, végül is kialakult volna a csók után.

Mit gondoltok?

Egyébként van barátom kb másfél hónapja, szóval nem azt kell elképzelni, hogy folyton kavarok mindenkivel vagy hülyítem őket, mert ilyesmiről szó sincs! Csak az ismerkedésünk korai fázisában volt csók ezekkel a haverokkal.

21L


2012. dec. 19. 02:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ribanc faktor azért van...Ez a véleményem.
2012. dec. 19. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem rendes barátságban, olyan nagybetűsben, még csak meg sem fordul a felek fejében csók vagy szexuális vonzódás. Mondjuk én lány vagyok, úgy mondom... na szóval, haveroknál meg... ha komolyan gondolják a felek a dolgot, legalábbis tényleg vonzódnak egymáshoz, bennük van, hogy párkapcsolat is lehet akár, akkor nem baj a csók... de egyébként meg ha csak brahiból csókolózik olyanokkal az ember meg poénból, heccből, akiktől nem akar többet, az ribanckodás. Férfial fejébe mászni nem tudok, de tuti, hogy van olyan srác, akinek ez még be is jön, vagy örül neki, vki meg biztos lenéz, amiért x pasival csókolóztál úgy, hogy komolyan egyikkel sem jöttél össze...
2012. dec. 19. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
előző,te elég naív vagy.nagyon sok fiúbarátom van,és bevallottan mindegyik megdugna,DE.többre tartják a barátságunkat annál,hogy egy szexeléssel esetleg elrontsuk.szóval,ez hülyeség,hogy rendes barátságban nincsenek vágyak.esetleg,ha meleg a haverod,akkor nincs
2012. dec. 19. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Jah, ribancfaktor.

És az is igaz, h nincs nő-ffi barátság, csak csúnya lány vagy meleg pasi.

Ez nálunk is megvan, h jó nem nyomulok csaj barátokra, de nem kellene sokáig húznia, h megfektessem.

2012. dec. 19. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Neked mi bajod van? A csók az intimitás, lehet szerelmes csók, lehet a szex előszobája, lehet sok minden, de hogy haveri alapon bedugod a nyelvedet bárki szájába.. Azután mi történik? Letörlöd a nyálat az ajkadról és közlöd velük, hogy "áá, te mégse izgatsz, maradjunk haverok!"
2012. dec. 19. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki szerint teljesen rendben van hogy végigsmárolja a fiú haverjait azt úgy hívják ribanc. És ilyen szemmel is nézünk rájuk.
2012. dec. 19. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Barmennyire is erdekes masoknak, en ugyanigy vagyok a barati tarsasagomban levo lenyokkal.

23/F

2012. dec. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!