Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira illik vinni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira illik vinni valamit? (Lent)

Figyelt kérdés
Tudom, hogy első randira nem nagyon kell ajándékokat vinni meg ilyeneket, e egy kis apróság esetleg belefér? Most szombaton lesz és nagyon fontos ez hogy jól sikerüljön... Szerintetek vigyek neki valamit és ha igen mit?

2012. dec. 19. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Csokit
2012. dec. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 taylortimothymatthew ***** válasza:
Karika gyűrűt.
2012. dec. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne parázz rá, mert akkor tuti nemsikerül.
2012. dec. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell. Lehet csak én vagyok ilyen filozofálós-kitekerős gondolkodású lány, de én nem örülnék neki ha például virágot kapnék. Úgy érezném, hogy még ki se érdemeltem, mivel nem is ismer a srác - és csak egy elképzelt valakinek hozta :)


Egyébként annál nagyobb lesz az öröm, ha pár alkalom után megleped. Emellett pedig, a nő könnyen megszokja, hogy ez meg az "jár" neki. Például ha első alkalommal adsz neki valamit, majd szomorú lesz ha legközelebb meg nem :) Mert megszokta tőled. És nehéz minden alkalomra kitalálni ám valamit :)

2012. dec. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha olyan helyre mentek, inkább hívd meg valamire, szerintem felesleges bármit vinned. Nem ezen fog múlni a siker.
2012. dec. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szenyót meg citromos teát Apentás üvegben. :P


Komolyra fordítva a szót, elég, ha a legjobb formádat viszed magaddal és adod.

2012. dec. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%
Ja, ba+ 5.! Fizessen neki valamit, hogy egyből k.rvának érezze magát, és utána szopjon is.
2012. dec. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

mennyetek el egy parkba és sétálgassatok és hívd meg egy forrócsokira vagy esetleg egy forralt borra!

Ez tutira bEjön és nem is drága!

2012. dec. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti, te hol élsz? Ez mióta jelenti azt, hogy bármi elvárás van a lány felé? Ez egy figyelmesség a fiútól, legalábbis ez régen még így ment, de lehet, hogy ennyire degenerált világban élünk már, hogy e-mögé ilyen tartalmat képzelnek egyesek?


Egyébként én sem drága dologra gondoltam, nem kell rögtön étterembe vinned, vagy egyéb költséges helyre.

2012. dec. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!