Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy csókolózzak? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csókolózzak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Előszőr csókolóznék de nem tom hogy csináljam és félek. Írjátok le milyen,hogy kell?

2012. dec. 19. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogd meg és csináld!
2012. dec. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogy mikor: érezni fogod, egy belso hang megmondja, hogy most csókolnod kell!

Jobb kéz a lány derkára, bal a nyakára hátulról/arcára.

Szép lassan kozeledsz eloszor csak hozzáérsz az ajkaiddal az ovéhez, a tobb jon magától. Nekem ilyenkor a nyelves kovetkezik, valahogy nehezen képzelem el nyelv nélkul.

Semmit sehogy nem KELL. Érezni fogod! :D

2012. dec. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hello!Nem nagy kunszt "maszírozd" a nyelvét magyarul átdugod a nyelved a szájába oszt nyalod az ő nyelvét kb ennyi
2012. dec. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
te még sehogy
2012. dec. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A másik félnek is első csók?

Nekem az első csók féleségem nagyon cikin sült el...az utcán voltunk az összes járókelő előtt és kicsit zavarban voltam, nem tudtam ellazulni a sok autó hangjától, és így adtam két puszit a szájára és elfordítottam a fejemet. Ez így ment kb. 2 hétig szegény srác minden találka után megpróbálta de nem jött össze neki.

Végül náluk volt az igazi első smárolásunk a szobájában ,csendben zenét hallgatva, semmi külső zavaró tényező nem volt és eltudtam lazulni és akkor tényleg jött minden magától és isteni volt!

Egyébként nem mondtam el máig a fiúnak hogy nekem az volt az első csókom mert ő már sokkal tapasztaltabb volt nálam, de nem is említette meg :D szóval tök jó volt.

2012. dec. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!