Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez olyan lehangoló, de lehet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez olyan lehangoló, de lehet, hogy sosem fogok olyan lányt találni, aki külsőre és jellemre is lenyűgözne, szerelembe ejtene?

Figyelt kérdés

Azt tapasztalom, hogy az igazán rendes lányok nem az eseteim külsőre, azok a lányok, akik meg vonzóak, szépek, bájosak és olyan angyalian nézenk ki, valójában belül, jellemre nem vonzóak a számomra. Így csak marad az álmodozás vagy járjak a 3 lány közül valamelyikkel, akik jellemre sem igazán nyűgöztek még eddig le, de külsőre meg főleg nem az eseteim? :/ Én csak szeretnék már végre olyan lányt találni, akivel őszinte szerelembe eshetnénk egymás iránt, mint a hülye szerelmes filmekben, ölelés, szerelem, csók, érezni, hogy jó együtt lenni és nem az van, hogy kb. az sem izgatna, ha a lány nem is létezne, mert úgy látszik valahogy nálam csak úgy megy a vonzalaom a szerelembe esés, ha a lány külsőre és jellemre is bejön. Eddig 4-szer voltam szerelmes és persze viszonzatlan volt mind, de mindegyik lány bejött külsőre és volt valami a kisugárzásukban is, olyan aranyos, szeretnivaló lányok voltak, odabújós, érzelmes, kedves, humorérzékkel megáldott kislányok és valahogy folyton ezt keresem a lányokban azóta is, de nem lelem és már a külső is problémás, mert valamiért csak olyan lányok kedvelnek, akik nem az eseteim. Nem rég vallott szerelmet egy lány, aki nem hogy külsőre, de jellemre sem jön be, szegényke még buta is nagyon. Aztán ott van egy másik lány ő is teper értem, folyton érdeklődi, de ő meg túl komoly és ő sem jön be külsőre, de már egy fokkal jobb mint az előző lány. Na és van egy szép lány, aki jellemre is jónak tűnt, de aztán rájöttem, hogy egy elkényeztett, hisztis kislány, aki követelőzok és mindent úgy kell csinálni, ahogy ő akarja. Meg is mondtam neki, hogy nem szertem az ilyen lányokat, ennek ellenére egész rendes volt, még bizonyítani akarta, hogy ő nem olyan, de már nem érdekel ez a lány sem, nem ő az, akit keresek és úgy érzem, hogy talán velem van a baj. Annyir tudom milyen lányt szeretnék páromnak, hogy emiatt megnehezül a dolgom is. Mintha egy álomvilágba élnék és nem tudnék engedni az lányokkal szemben támasztott elvárásaimból.

Mégis valahol még remélem, hogy léteznie kell olyan lánynak, akit keresek, akivel testileg-lelkileg összetartozunk és őszinte érzelmeken alapulhat a kapcsolatunk. Csak néha már nagyon nehéz, hiányzik egy nyavalyás ölelés is egy lánytól, aki szeret és mostanság kezdek hajlani afelé, hogy összejöjjek olyan lánnyal, aki nem vonz egyáltalán, de ahogy telik az idő annál több olyan lány kedvel meg vagy szeret belém, akiket én nem tudok úgy szeretni és sehol egy olyan lány, aki engem is elbűvölne mind a külsejével, mind a személyiségével.


2012. dec. 20. 03:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehetséges. Nincs sehol megírva hogy márpedig mindenkinek társat kell találnia.

Az elvárások nagyon sokat változtak az elmúlt évszázad óta. Azelőtt is voltak anyagias, beképzelt, felszínes nők, mostanra viszont ezekből iszonyatos túlkínálat van. Az ilyen nőket sok lóvéval és márkás sportkocsival lehet befogni, mert nekik a pasi nem jelent többet két lábon járó pénztárcánál & státusszimbólumnál. Meg aztán...ha van egy igen szép nő, és választhat hogy gazdag vagy átlagos/szegény pasi legyen élete "szerelme", szerinted melyikre fog voksolni? ;)

És tudod mi a vicces? A ronda nőknek se kell ronda pasi, hanem ők is zsigerből elvárják a milliomos Justin Biebert vagy Brad Pittet vagy mittomén kicsodát. Nem kicsit el vannak szállva maguktól, és a helyzet nem is fog javulni.

2012. dec. 20. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

a szerelmet nem lehet erőltetni vagy megrendelni, vagy jön, vagy nem, és nem függ se kinézettől, se jellemtől....

Ha meg viszonzatlanok voltak eddig, akkor meg az nem is igazán szerelem, csak egy elképzelt kép...

2012. dec. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Majd leadod. :)Vagy egyedül maradsz.

De legalább felismerted, hogy az angyali, kis ölelgetnivaló, feketérefestett nagy babaszemű tündérkék milyenek. Gratulálok, ez is fejlődés!!!

2012. dec. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez valamiért nagyon így van nálam is.

Magyarázat,hogy alapvető ellentét van a faszik és a pinák gondolkodásában. Vannak a nagyon férfias kinézetelű férfiak, akik gondolkodásban is maszkulinabbak, a nagyon nőiesek meg elég rózsaszínek agyilag.

Alapvető ellentét feszül köztük. Valahogy a randább lányok férfiasabbak agyilag én ezt vettem észre, símulékonyabbak, az érdeklődési körük is sokkal közelebb áll a férfiakéhoz, legalábbis személyiségre mindig is jobban ki lehetett jöni velük, én úgy tapasztaltam, és jobban el lehet velük beszélgetni is, de lehet csak véletlen és így hozta a sorsom a környezetemben lévő embereket.

De a nagyon deko -lányok azok túl nőcis gondolokodásúak, túl romantikázósak, mindent annyira rózsaszínben látnak,hogy idegbajt kapsz tőlük, különösen az a fajzat, amelyiknek ilyen kib aszott zsebkutyája is van állandóan a táskájában hordva és szőke, attól egyenesen meg lehet veszni, olyan idegesítő. Semmi érdeklődési köre nincs a csörgős bulin meg a fenékpúderozáson kívül.

2012. dec. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz utolsó!

A legfontosabbat kihagytad. A pláza az elsődleges érdeklődési kör.

2012. dec. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
jó lenne tudni, mit akarsz tényleg, nőcis csajt, akivel lelkizhetsz meg hordozhatod utána a szatyrokat, ha vásárlókörútra indul, vagy olyat, aki leül veled sörözni az öldöklős filmhez, de esetleg nem abban merül ki az agyi kapacitása, hogy ma vajon mit főzzön?
2012. dec. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4 -es vagyok, férfiként bevallom konditerem mellett nekem is a pláza a másik legfontosabb szórakozásom. Szóval nem kell kimondottan csak nőkre érteni, hogy lásd!

Igazából mindenki meg kell hogy találja igényeihez és elvárásaihoz méltó partnerét. Nehéz. Bár nem tudom miért de én is inkább egy plázázós sportolós lányt szeretnék, csak agyilag mégis jó volna ha kissé férfiasabb gondolkodású volna, és tényleg le lehessen ülni vlee egy horrofilmre, vagy egy thrillerre, és ne csak a Twillightben meg a Brigdette Jonesban kéjelegjen már a picsogó barátnőivel együtt, mert attól szétmegyek. Persze az sem elvárós, hogy valami sőrzabólós nagy paraszttírpák bunkó nő legyen, adi kóbászra csavarja a vattacukrot, szóval ne így értsd a férfias nőt, mint ahogy az általánosításban szokott lenni.

2012. dec. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát majd idővel kinövi ám az ember hogy a külsőt nézze. Legalábbis én megtanultam, hogy sokkal nagyobb lehetőségem van boldognak lenni, ha a külsőt csak addig nézem, hogy igényes-e. És tudom, hogy minél inkább szeretem annál vonzóbb a külseje is. Hihetetlennek hangzik, de így van, másképp látom azt, akit szeretek. Talán ezt te is kipróbálhatod, bár sok belső fejlődést igényel. Nekem 20 éves koromra sikerült ezt elérnem, és most tele van a világ jó(lelkű) pasikkal.
2012. dec. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
aha, szóval kívül nőcis, belül férfias (mint a haverod), hát remek :D
2012. dec. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!