Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon a szerelembe vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a szerelembe vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
Netes ismeretség után találkoztam egy fiúval, összesen 3-szor, és csak fél órára (erre volt lehetőségünk, most nem részletezem, h. miért) Csak beszélgettünk, puszin kívül nem történt köztünk más. Azóta is beszélünk és levelezünk neten. Még nem volt barátom, és persze, h. vágyom rá. De most nem tudom, h. ez a srác azért hiányzik, és szeretnék tőle többet, mert helyes, kedves, stb, vagy csak az hiányzik, h. végre legyen egy barátom. Eddig nem igazán volt szerencsém a fiúkkal, vele éreztem azt, h. ebből akár több is lehet barátságnál. Mondjuk persze kérdéses, h. ő mit akar, és lesz-e több.
2012. jan. 23. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet ez is az is.
2012. jan. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Örülök hogy felmerült benned a kérdés, sajnos a legtöbb lány nem jut el eddig a gondolatig.


Igen, lehet, hogy magát az érzést hiányolod, de attól még találkozhatsz vele, nem kell hogy egy életre összekössétek magatokat. Ha nem csinálsz hülyeséget a pasival (bár nem tudom, hány éves vagy), akkor jó tapasztalat lesz, és legközelebb már talán rögtön tudni fogod a választ.

2012. jan. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha még nem volt barátod,akkor lehet,csak kicsit félsz még ettől az egésztől,ettől az érzéstől,h 1 kapcsolat kialakuljon köztetek...pedig érdemes belevágni,mert ha már hiányzik,az biztos jele,h valami fellángolt benned,csak még ugye tapasztalatlan vagy,és félsz bevallani még magadnak is. Először derítsd ki,h ő mit akar,ha mondjuk sokat keresi a társaságodat,tesz érted valamit,érdeklődik irántad,esetleg elhív valahova,megérinti a válladat ezek mind annak a jelei,h szerelmes beléd,ezekből könnyen rájöhetsz,meg a szemezgetésből is,aztán ha 1 hullámhosszon vagytok,akkor gyerünk vágj bele,nincs vesztenivalód...
2012. jan. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. febr. 9. 08:22
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezennel a kérdést lezárom. :)
2012. febr. 9. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!