Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti míndíg ezt szajkozz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti míndíg ezt szajkozzátok, hogy KÜLSŐ MEGFOG, BELSŐ MEGTART? Netalán ha ez megvan, nem árt a pénz mellé?

Figyelt kérdés

Mert míndíg azt mondják anők,fontos akülső is,meg abelső is,és igényük van a jó módra is,csak ezt már nem merik mondani . Lényegében akkor MINDEN kell nekik,hogy tökéletessen boldog kapcsolatba legyenek gond nélkűl


ÁTLAGOS PASIT LESZARJÁTOK,ha egyszerű akinézete,nem divatmajom,és netalán nem pénzes........Kár tagadni..



2012. dec. 20. 20:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
hát jah nem árt ha azért futja is neki valamire.
2012. dec. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Újabb nyomi :D :D
2012. dec. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
1-es,pénzéhes,2-es nagyképű :)
2012. dec. 20. 20:59
 4/21 anonim ***** válasza:
óriási tévedésben vagy:)
2012. dec. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
Faszi, lehetsz akármennyire átlagos, ha jó a ellépésed meg van dumád a csajok 70%-át meg tudod fűzni. Ha inkább elkezdesz picsogni meg nulla önbizalommal mész oda hogy "ööö...szia....ööö...miahelyzet...öööö", akkor b*szhatod.
2012. dec. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
9%
Ezt mondják, de ez nem teljesen igaz. A valóságban külső és pénz megfog és meg is tart, a belső pedig nem része a képletnek.
2012. dec. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Te most ezen kattogsz? Ahelyett, hogy próbálkoznál?

egy univerzális elméletet akarsz kidolgozni a nők megértésére, vagy nem értelek?:D

2012. dec. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
nameg a szex is legyen jó, avagy a barátnőd megcsal ha dolgozol.
2012. dec. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

1. válaszoló pénzéhes??? A fenét. Nem azt írta hogy vegyen neki új autót, csak fussa valamire. Ergó mondjuk havi egyszer eltudjatok menni moziba vagy kávézni, ne legyen az, hogy egy csokit nem tud meglepiből venni vagy egyéb..


Nekem volt olyan csóró pasim, aki máról a holnapra élt, a családjával, én pedig egy középosztálybeli (spórolós) átlag lány vagyok. Ezzel a pasival 2 évet húztam le, és KÖZELSEM a pénz volt a szakító ok. Volt gazdag(abb) pasim is, vele három randira futotta, mert egy sótlan alak volt az életben..


Miért kell általánosítanod, ráadásul hülyeséget?

2012. dec. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%

1. A külső nem tagadom, hogy számít.

2. Pont, hogy az egyszerű, letisztult öltözködés tetszik nekem, mert egy helyes, jó kisugárzású fiúnak nincs szüksége ennél többre, valamint ha túlzottan piperkőc egy pasi, az nem férfias az én szememben. Nem bírom a divatmajmokat.

3. A pénz. Na ez az amit lesz*rok. Tanulok még egyetemen, támogatnak, eltartanak a szüleim a diplomám megszerzéséig. Legtöbbször velem hasonló korú fiú akad az utamba, aki szintén nem függetlenedett még teljesen, ezért baromira nem téma az egész. Az sem érdekel, hogy milyen családból jött, volt nagyon szegény barátom is, de olyan fiúval is kezdtem, akinek semmit nem is tudtam az anyagi helyzetéről, mert annyira érdektelen volt és nem volt téma köztünk.

Később sem lesz máshogy ez az egész, mert azért tanulok, hogy legyen belőlem valaki, és a saját lábamon is meg tudjak állni. Annyi lesz az elvárásom a pasitól, akivel összeköltözöm, meg akár össze is házasodom, hogy ne naplopó léhűtő legyen, aki nem csinál semmit. Közösen oldjuk meg az anyagi dolgokat, teljesen mind1, hogy ki keres többet, a lényeg az, hogy együttműködve éljük az életünket.


Jah, és közhelyként sokszor felhozzák a kocsit is, na az sem érdekel. Persze, szeretem fuvaroztatni magam, de csak anyukámat szoktam megkérni, egy pasit sosem kérnék ilyesmire. Majd egyszer, ha lesz pénzem, akkor veszek magamnak valami tragacsot, és megyek azzal.

Többnyire tömegközlekedéssel járok, és egyáltalán nem zavarna, ha barátommal is úgy mennénk ide-oda.


És igen, a számomra csak átlagos pasit lesz*rom, viszont nem a pénztől és a divatos cuccoktól lesz nekem valaki különleges. Ennyi. Elég szájbarágós volt, remélem átmegy a lényeg. a legtöbb barátnőm is így van a leírtakkal, szóval nem kellene általánosítani.

2012. dec. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!