Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rettentő módon ronda vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettentő módon ronda vagyok. Valaki ajánlana, valami tanácsot, hogyan tudjam csillapítani a magam felé táplált undort?

Figyelt kérdés

Először is nem vagyok tini, igen nagyon ronda vagyok, már kb 6-7 éve nem is mozdulok ki itthonról, se buli még boltba se nagyon járok sokszor elmegy valaki helyettem, és mivel itthonról dolgozom, nem kell izgulnom emiatt.


Szóval valaki nem randi tanácsot akarok kérni, már rég letettem erről, nem kérnék tanácsot, hogyan lehetnék szebb mert rajtam nem segít semmi, arra kérnék tanácsot, hogy igen ronda vagyok, és az idők során én is elkezdtem magamtól undorodni.


Valaki valaki tanács, hogyan lehetne ez egy kicsit enyhíteni?


Köszönöm


2012. dec. 21. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

Muszáj megbarátkoznod valahogy a külsőddel,mert ez így nem jó!!!! :((

Ötletem hogy hogy tudnád megszeretni magad..hát nem tudom.

2012. dec. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pozitív külső visszajelzések és változás nélkül kizárt, hogy el fogod tudni fogadni önmagad...
2012. dec. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet privibe!:) Szerintem nem lehetsz olyan ronda mint én..
2012. dec. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A szépség reális-1.

2. találd meg magadban a belső szépséget, ha szabad ilyen nyálasan fogalmaznod.

Az írásodból látom, nem vagy egy idegbeteg, hanem értelmes ember. Valószínűleg meglenne az internet adta lehetőséged, hogy kiéld magad. Hobbi, érdeklődési kör, tehetség által.

Ajánlom az önkéntes munkát, ha nem is szebbnek, értékes embernek fogod magad érezni. Állatokon keresztül, de még jobban embereken, beteg gyerekeken át.

De nem hinném hogy olyan ronda vagy, pici önbizalomhiány szagú az írásod

2012. dec. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
# 3/3 jah, mindenki ezt mondja chateken stb, aztán mikor képet kapnak lelépnek, v jönnek a szokásos alpári megjegyzések, szóval nem, bocsánat de ami tény az tény, nem akarom elszúrni az estéd
2012. dec. 21. 20:49
 6/10 A kérdező kommentje:
UT: elnézést a sok értelmetlen valakizésért a kérdésemben, nem tudom hogyan kerültek oda :S
2012. dec. 21. 20:51
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is ezzel a problémával küzdök, de nekem sajnos muszáj kilépnem gyakrabban is az utcára. Viszont ilyenkor folyton attól rettegek, hogy valaki beszól nekem vagy kinevet, lerondáz, kigúnyol. Én egy csúnya srác vagyok, aki ráadásul még nem is magas vagy kigyúrt, hogy megtudná verni azokat, akik belékötnek. Arról nem is beszéllve, hogy látom a sok szép lányt és fáj, hogy egyiket sem ölelhetem vagy, hogy egyik sem tudna szeretni engem, a sok szerelmes pártól is már depressziós vagyok. Engem senki sem tud szeretni a külsőm miatt. Ez nagyon tud ám fájni, biztos neked is szörnyű lehet így élned. :(

2012. dec. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen, aki más külsejével gúnyolódik, saját belső hiányosságát fedi. Próbáljatok meg ezzel nem törődni.
2012. dec. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Megértem az érzéseid. Én ugyan nem tartom magam csúnyának, mégis lecsúsztam azon a "bizonyos" lejtőn: Régen kemény és tökös gyerek voltam. Gyakran kellett kiállnom magamért és néha másokért is, ilyen-olyan okból kifolyólag. A gimi 3. legerősebb embere voltam! A másik kettő pedig a haverom és a legjobb barátom. Azóta sok idő eltelt, és én egy dagadt és puhány féreg lettem. Gyűlöltem és gyűlölöm magam, amiért elpuhultam és gyenge lettem. Siránkoztam, visszakívántam a régi szép időket... De azok nem jönnek vissza. Maguktól legalábbis nem. A változásért harcolni kell! Én pedig harcolni kezdtem. Csak ezt tudom javasolni neked is, és mindenkinek. Remény nélkül persze nehéz ez, de koránt sem lehetetlen. Az évek során felgyülemlett keserűség erőt adhat ebben. Nekem is ez segített! Ezért sem értem a sok öngyilkosságért rinyáló hülyét. Az egész egy vicc! "Jaj csúnyán bánt velem az élet dagadt vagyok, csúnya vagyok jaj anya jaj jaj!" De sokszor hallottam ezt. Nincs olyan hogy lehetetlen, csak olyan hogy tehetetlen. Ezt tartsd szem előtt.
2012. dec. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves 8/9


Rettentően bosszantanak az ilyenek, próbálj meg nem törődni vele.


Hogy ne törődjek olyan dologgal ami minden napos? IGEN MINDEN NAPOS BÁRMENNYIRE IS HIHETETLEN, csak te nem tudod ezt megérteni és átérezni, mert te nem ebben a helyzetben vagy.


Kilépek az utcára és eberek vannak körülöttem, pusmognak, h milyen ronda, belém kötnek csak azért mert olyan ronda vagyok, hogy kitűnök a tömegből és szúrja a szemüket.


És próbáljak meg nem törődni vele? Köszönöm tényleg.


És ismétlem még1x azért mert veled ilyenek nem történtek IGEN MÁSSAL MÉG LEHET

2012. dec. 22. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!