Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Átadjam egy párnak a lehetőséget?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átadjam egy párnak a lehetőséget?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy el akartam utazni a Kanári szigetekre. Természetesen egy lánnyal. De túl nagyképűn és sznobul hangzott, így persze nemet mondott, mint ahogy minden rendes lány ezt tette volna. Nem járunk, csak szeretném. Na mind1. Mivel én itt vagyok egy rakás lehetőséggel, h elutazzak érdekes helyekre. Egyedül még talán több lehetőségem is van, de nem akarok egyedül menni. Viszont ismerek egy párt,akik nagyon szegények, de boldogok együtt. Esetleg arra gondoltam ,meglepném őket. Mint pölö karácsonyi ajándék egy ilyen utazással. Nem akarok nagyképűnek tűnni, de talán úgy is el tudnám intézni, h ne tudják meg, h én adtam. Szerintetek jó 5let?

2012. dec. 21. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Ember, ez igen!

Figyelj, szerintem add oda, hálásak lesznek. Bár minden ilyen tehetősebb ember ilyen normális lenne

2012. dec. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon jó ember vagy ha megteszed !!!
2012. dec. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szívesen megteszem, lehet ez is csk egyfajta önzőség a részemről, mert jobban érezném magam tőle.
2012. dec. 21. 21:06
 4/8 anonim ***** válasza:

Elmondom neked hogy a lányok 90% nemet mondott volna , maximum az utcar*bancok mentek volna el veled a kanári szigetekre... akik közben jól ki is zsebeltek volna .

Lepd meg valami egyszerű kis ajándékkal :)

2012. dec. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ez nem önzőség, hidd el..mármint a nyugodt és büszkeséggel eltelítő önzetlenség.

RESPECT!

2012. dec. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Add át a lehetőséget, persze! Most nagyon meghatódtam! ! Még több ilyen ember kellene az országba!
2012. dec. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem lenne akármilyen dolog, ha átadnád nekik, biztos nagyon boldogak lennének és te is büszke lehetnél magadra. Ha átadod, csak elismerni tudom!


A lányokkal meg inkább csak finoman, lépésről lépésre. Ez tényleg úgy tűnhetett, mintha csak egy k*vát akarnál magad mellé a nyaralásra. Lehet hogy egy vacsorameghívás célravezetőbb lenne. Ha meg már kapcsolatban lesztek, akkor biztos értékeli, hogy ilyen helyre viszed el őt (bár én is elvihetném a szerelmem).

2012. dec. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szép dolog, viszont (nemtudom, mi van kifizetve az útból) de ha vannak még járulékos ktg.-ek akkor inkább ne add nekik oda, gondolok itt most pl arra, hogy ha csak a szállás+repjegy van meg, akkor kínos lenne nekik, hogy nem tudják állni a kinti étkezést az illetékről nemis beszélve. És lehet azért is kinos lesz nekik, mert egy ekkora és önzetlen ajándékot bármennyire is szeretnének, nem tudják majd viszonozni.
2012. dec. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!