Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves Lányok, kedves Gyengébb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Lányok, kedves Gyengébbik Nem Nektek miféle közeledési mondandó tetszene, ha mondjuk az utcán megtetszetek egy srácnak, és odamegy hozzátok?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem itt tanulok csajozni, csak érdekelne, hogy mi az, ami még nem tolakodó Nektek és mi az, ami kapásból kiüti a biztosítékot Nálatok?


Van pár ötletem, de nem tudom jól gondolom-e...


Kort please...


én 24f


2012. dec. 21. 23:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha érzed hogy van kölcsönös szimpátia, amin ugye meglátszik egy nőn, akkor szerintem igenis menj oda mert lehet soha többé nem látod.
2012. dec. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm! Elkövettem már ezt a hibát nem egyszer. Tanulnom kell belőle.
2012. dec. 21. 23:49
 3/17 anonim ***** válasza:

HA hozzám odajönne egy pasi anélkül, hogy jelezném neki, hogy részemről is ok a dolog, elkönyvelném, hogy a srác bárkit leszólít, aki megtetszik neki. Tehát nem azért jön oda, mert kifejezetten engem akar, hanem bárki jó lenne, aki egy kicsit is bejön neki. Meg azt gondolnám, hogy nem jár sehova, ahol ismerkedhetne, ezért arra fanyalodik, hogy idegeneket szólítgasson és vagy bejön vagy nem.

Tehát a duma teljesen mellékes.

2012. dec. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
41%

Nálam ott elvágtad magad, hogy gyengébbik nem.

Egyébként ne szólítson le az utcán, mert ha rossz napom van, szexuális zaklatásként fogom fel, és betöröm az orrát. Viszont, ha valami frappáns szöveggel sikerül leszólítania, akkor talán szimpatikus lesz.

2012. dec. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A megszólítás nem diszkrimináció :)
2012. dec. 22. 11:25
 6/17 anonim ***** válasza:

Az tetszene, ha odamenne, és kedvesen azt mondaná, vagy vmi olyasmit, hogy ne haragudj, hogy leszólítalak, de sztem gyönyörű vagy, nem lenne kedved velem meginni egy kávét (bár azt nem szeretem :P)/teát/eljönni sétálni? És persze bemutatkozás. Vagy ha vmi kedves poénnal közeledne. Vagy az sem zavar, ha vmi olyannak jön oda hozzám, hogy tudom-e, ez meg az merre van, vagy mondjam meg, mennyi az idő, ha utána rendesen, kedvesen, egyszerűen kezdene tovább ismerkedni.


Ami nem:

-füttyögés

-ha első adandó alkalommal megpróbál hozzám érni (utálom, ha vadidegenek hozzám érnek, csak olyannak engedem, akit vmilyen szinten ismerek és szimpatikus), pláne tapizni

-olcsó, lejárt, gyakran disznó netről szedett ismerkedős szövegekkel jön

-ha privát dolgokról kérdez elég hamar (volt már olyan, hogy kérdezte a srác, hova megyek, mondtam, Rossmannba, erre megkérdezte, hogy és melyik testrészemet szeretném ápolni... nekem ez egy kicsit túlment a határaimon, bár lehet, másnak még bejön meg szellemes :D... és akkor ez még csak egy lájtosabb, hallottam durvábbakat is)

-azt érzékelteti, hogy dugna/csak dugna

-ha egyáltalán nálam sokkal idősebb vagy nagyon ápolatlan pasas jönne oda hozzám játszani az agyát (ilyen "Szia cica, van gazdád?" meg "Bekéne Antal vagyok, de neked csak Bekéne Tóni" típusú idiótaságok)

-ha végig a mellemet, fenekemet nézi perverz vigyorral, vagy rögtön azzal kezdene, hogy jó a mellem (volt már ilyen...)

-jegygyűrű van a kezén (ezt azt hiszem, nem kell magyaráznom)

2012. dec. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok...


hozzáfűznivalóm még a nem kategóriához: ha füles van rajtam, és akkor nem sürgősen fontos dolog miatt zavarnak, vagy nem ismerős kocogtatja meg a vállamat, akkor nagyon be tudok pipulni, mert nem véletlenül hallgatok zenét, és vadidegenek akkor ne beszéljenek hozzám, hacsak nem fontos

-ha látják, hogy sietek, ne tartsanak fel


És 23/l

2012. dec. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Maximal respect Kedves 23 Éves Lány :) Nagyszerű gondolatok.
2012. dec. 22. 11:49
 9/17 anonim ***** válasza:

Szia cica pattanj csak ide!

Jaj, mit képzelsz te állat?

Menj a p.ába büdös k.rva!

Ó máj gád jövök te férfiállat!

2012. dec. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Jelenleg bármilyen srácot elküldenék (az elküldés stílusa a megszólítás stílusától függ) mert van valakim, de más estben sem szeretem ha anélkül leszólítanak hogy én bármi jelét adtam volna kölcsönös szimpátiának, az utcán ált. fülesbe vagyok vagy társaságba, ha meg nem akkor sajnos busz ami nálam elég ok a rosszkedvre, kicsit nagy a személyes térigényem és mivel most csökkentették a járatok számát itt minden út heringpary. Ha szimpatikus a srác akkor beszélgetek vele de ha lehet ne kerteljen hanem rendesen mondja el mit akar, nem kell virágnyelven de ne is bunkón.
2012. dec. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!