Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Szerintetek gáz, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek gáz, ha egy lánynak megtetszetek egy közösségi oldalról és felvesz emiatt MSNre?

Figyelt kérdés
Tegyük hozzá, hogy benne van egy társkereső klubban.:D
2010. júl. 26. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

fúúú hallod nagyon gáz, főleg ha jócsaj és már jóideje nics barátnőm XD

viccet félretéve. miért lenne gáz? persze csak finoman kell csinálni, nehogy elbízza magát. Add meg a kezdő lökést aztán hagyd, hogy átvegye az "irányítást". szerintem

2010. júl. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sem gáz. Sőt! :)
2010. júl. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én örülnék ha felvenne egy lány:d nem hiszem h gáz:D szal vedd fel a kiszemeltet:d sok sikert:D 21/f
2010. júl. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást.^^ Felvettem.:D
2010. júl. 26. 18:31
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2010. júl. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha neked is annyira bejön, bármi lehet belőle :D soha ne szalaszd el a lehetőségeket , bajod nem származhat belőle:)
2010. júl. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én lány vagyok,nálam az volt,hogy egy srác elkérte az msn címem,fel is vett,nem nagyon irt rám,én sem,most uj címem van megadtam a srácnak,de semmi visszajelzés...szóval én többet így nem adom meg senkinek...:S
2010. júl. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ugyan miért lenne gáz? Engem nemrég vett fel egy csaj egy közösségi portál által, és azóta nagyon is jókat szoktunk beszélgetni, van, hogy este 7-8 órától hajnali 2-3 óráig. Valamint nekem annyiból "szerencsém" van, hogy szinte be sem jelentkezek, már rám is ír. Szóval egyáltalán nem gáz, az én esetemben kifejezetten jól alakul minden ;)
2010. júl. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Funktasztikus ***** válasza:

söt képzeld én forditva csinálom ha megtetszik egy lány én veszem fel msnre ez most gáz hogy megszeretném ismerni?:D


14F

2010. júl. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Amúgy én is inkább a személyes ismerettség híve volnék, csak az a baj. hogy ahhoz annyi minden kell.:D Jó időben jó helyen lenni és még észre is venni a másikat.:D Myvipen csak beállítom a részletes keresőben az adatokat és voilá! :D


Meg aztán MSNen kisebb blama ha elküld a francba.XD

Am szerintem se gáz, meggyőztetek.:D

2010. júl. 26. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!