Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi esélye van egy (külsőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélye van egy (külsőre) átlag pasinak egy gyönyörű lánynál?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt, aki álomszép, szerintem 100-ból 99 pasi a fél karját odaadná érte. Jól kijövünk, és látom, hogy bír engem, de szerintetek ha bepróbálkoznék nála, lenne esélyem?
2012. dec. 22. 01:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Légy határozott, önbizalommal teli és lesz esélyed.
2012. dec. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Egy Srác Asszem ***** válasza:

most kb ez az a szint hogy : itt a fazék , csinálj húslevest.....

mi honnan tudjuk hogy lenne-e esélyed, nem ismerünk se téged se a lányt. ehet hogy nem átlag pasi vagy csak te látod magadat annak, lehet számára te vagy az álompasi....... 1 próbát biztos megér :) ha tényleg ilyen álomnő :D Bátorság ! :D

2012. dec. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"lenne esélyem"

ilyen hozzáállással szerintem nem sok.

legfeljebb élvezi a rajongásod ha mások is látják,de nem lesz dugás soha.

gugliba áfcs

2012. dec. 22. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Legyél laza és jó lesz az. Sok szerencsét :)
2012. dec. 22. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy neki mi a jó. Ha te egy kigyúrt király volnál, de ő épp nem szereti az izmos fickókat, akkor bebuktad. Ha te egy kövér állat volnál, és ő nem szereti a mackós pasasokat, akkor bebuktad. Ha te egy girnyó vagy ,és ő nem szereti a vékony pasasokat, neked lőttek. Akármilyen is vagy, semmi garancia nincs rá,hogy nem tart -e épp az ő véleménye szerint a közönbös=átlag kategoriába. Nem tudsz mit csinálni, csak annyit,hogy odamész, és benyalsz neki jó mélyen, előszőr csak az önérzetének, aztán ha jól megy,akkor a lábaközének.
2012. dec. 22. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Csak akkor tudhatod ha megpróbálod.
2012. dec. 22. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Barátzóna sanszos.....
2012. dec. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne esélyed? Csak találkozzgass vele,legyél mindig udvarias,kedves,de ne érzelgős.Majd idővel biztosan Rád mászik.Vannak nők,akik kiejezetten azt szeretik,ha ők mászhatnak.
2012. dec. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
1%
2012. dec. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50% - vagy igen, vagy nem :D. Viccet félretéve, ha bír téged, akkor sztem van esélyed, sőt. A szépség egyébként is relatív - lehet, hogy te átlagosnak látod magad, ő meg otthon álmodozik rólad, hogy húúú, az a srác fú, de jól néz ki :).
2012. dec. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!