Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Miért imádjátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért imádjátok az ide bevándorló néger pasikat, mitől olyan jók ők, mit kéne tennem, hogy fehér srácként én is elég legyek nektek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 22. 02:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A négereknek nagyobb szerszáma van.
2012. dec. 22. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
26%
Ne légy náci segglyuk
2012. dec. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nekem a négerek nem épp a zsánereim. De nyilván egzotikusabbak, különlegesebbek, mint a "saját fajtánkból" való pasik, ezért tapadnak rájuk a nők. Hogy mit csinálj? Nem tudom. Legyél néger.
2012. dec. 22. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
61%
De az érdekes, hogy a fehér férfiak nem néger nőket keresnek!
2012. dec. 22. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Csak hát itt tanulok Debrecenben és eléggé feltűnt nekem a rajongásotok a feketék iránt. Én azért sem értem a dolgot, mert nekem személy szerint nem jönnek be se a feketék, se az ázsiaiak, csak is a fehér nőkhöz vonzódom. Szerintem ez valami perverzió, olyasmi lehet, mint amikor valaki állatokkal vagy más fajokkal szeret szexelni. Bár lehet fura a gondolkodásom, de én úgy gondolom, hogy ez egy aberráció.

Nekem semmi bajom személy szerint a négerekkel, ismerek nagyon rendes, tisztességeset is közülük, bár tudok olyat is, aki csak k.rvaként használja a magyar lányokat. Ő maga is úgy hívja a fehér nőket, hogy a feketék k.rvái és nagyon el is van szállva magától, hiszen jól tudja, a magyar nők imádják a fekete pasikat és itt nekik nagyon jó dolguk van nők terén, az biztos is.

2012. dec. 22. 02:38
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező: veled nem azért nem fekszenek le a nők, mert nem vagy néger, hanem azért, mert buta vagy, jellemtelen. Hiányzik belőled a szenvedély, a lélek, ráadásul igen képzetlen, rosszul kereső, habzó szájú 'hazafi' vagy, aki otthon tubusból eszi a krémsajtot, bicskával eszi a fagylaltot és zsírban süti a szalonnát. A nőket pedig nem nézed kutyának sem, mert fogalmad sincs, mit kell kezdeni velük az ágyban. De ha fogalmad lenne is hozzá, testi adottságaid nincsenek.


Belőled hiányzik a nyitott szellem, ami nélkül bizony a nők hozzád se fognak szólni. Az önképedből is tükröződik, hogy eszköznek tekinted magad. ("mit kéne tennem [..], hogy én is elég legyek nektek") Hát mondanom sem kell, erre nem fognak tapadni a nők. A seggüket száz másikkal is kinyalathatnák, csak nekik még jobb a társaságuk. Semmi vonzó nincs benned számukra. És ennek egyáltalán semmi köze nincs ahhoz, hogy te fehér vagy. Az ok inkább az, hogy egyáltalán nem tudsz beszélni. Mert anyukád, apukád csak kussolni tanított meg, te meg szépen szót is fogadtál.


Az alapján, amit te a vonzalomról, szerelemről gondolsz, az alapján világos, hogy a nők számára úgy festesz, mint egy rideg, rozsdás vaslemez a ködös, téli hidegben. Ha hozzád érnek, ők is ledermednek. Te pedig csak állsz ott mozdulatlan. Ha nőt akarsz, mozogj szabadon, hallgass a nők lelkébe, és szólj a magadéból.

2012. dec. 22. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Miért csodálkozol? Tudhatnád, hogy a csajok -általában- imádják a csokit.
2012. dec. 22. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 kriszti77 válasza:
64%
Én nem szeretem a négereket .legjobb a magyar fehér ember )
2012. dec. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Már volt ilyen kérdés.. Akkor is az jött le a válaszokból, hogy nem lehet tudni egyesek honnan vesznek ilyeneket.. A nők többsége egyáltalán nem vonzódik a feketékhez, sőt igen csak kevesen vonzódnak hozzájuk.. A kérdés általánosítás..
2012. dec. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
mar tettel fel ilyen kérdést hogy debrecenbe mért szeretik a négereket...nem tudom minek kell fel tenni 5* ugyanazt a kérdést...
2012. dec. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!