Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most komolyan szerintetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan szerintetek egy duci csaj csak ápolatlan rondaság lehet?

Figyelt kérdés
így a kérdésekből, válaszokból ez jött le, elég elszomorító!
2012. dec. 22. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
ha nem foglalkozik magával (kövér és nem tesz érte) akkor valószínűleg ápolatlan.
2012. dec. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. De sajnos a többségre ez igaz.
2012. dec. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Na kezdődik..

Először is:mi a duci? Van akinek 170 cm 70 kiló már duci,van akinek 170 cm 85kg-val sincs baja.

De a kilókból nehéz ítélni,mert azt zsír és izom is adhatja.És azért 10 kiló zsír és 10 kiló izom már eléggé más látvány.

Az ápolatlanságra az utalhat hogy nem sportol,csak itt sír hogy senkinek se kell.(a nagyrészük)

Szerintem hülyeség írás alapján megítélni valakit..

2012. dec. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül ápolatlan. Tudom, hogy vannak hízékony és kevésbé hízékony emberek - én pl. egyáltalán nem vagy hízékony-,de a legtöbb túlsúlyos ember semmit nem tesz azért, h lefogyjon és jobban nézzen ki. Voltak túlsúlyos ismerőseim, igaz, hogy kevesebbet ettek, mint én, de egyikük sem sportolt semmit. Vagy nézd végig, itt miket írnak a fogyni akarók nők. Olyan kifogáshegyeket produkálnak, hogy hihetetlen. 2 órán keresztül válaszolgatnak kérdésekre, aztán leírják,h nincs napi 20 percük edzeni. Vagy nemrég egy nem is kövér, csak kicsit duci lány kérdezte tőlem, hogy hogyan tudna fogyni. elmagyaráztam neki, h mozogni kéne, meg mit kéne enni, de azt mondta,h inkább akkor legyen duci, neki ez fáradságos. A legtöbb kövér lusta és igénytelen, ez az igazság.
2012. dec. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Relatív. Maga duciság is. Én már olvastam itt olyat, hogy valakinek már 170 cm-hez az 55 kg is a duci kategória, valakinek meg ez még inkább vékony. Meg aztán lehet, hogy valakin tényleg van pár kiló felesleg, pedig tornázik, de könnyen hízik, nehezen adja le. Akkor ő az ápolatlan? Ismerek több sovány lányt, akik nem sportolnak, össze-vissza zabálnak mindent, isznak, cigiznek, csak éppen szerencsés alkatuk van. Ők meg az ápoltak? Ugyan már!
2012. dec. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

" aztán leírják,h nincs napi 20 percük edzeni"

Ki kell mindenkit ábrándítanom ebből. Napi 20 perc edzéstől senki nem fog lefogyni. Senkinek nem árt persze, meg egészséges is, de ha valaki fogyni akar és ebben bízik, piszok nagyot fog csalódni, tapasztalatból mondom. Fogyni csak úgy lehet, ha az étrendjén változtat az ember és amellett tornázik, de nem 20 percet! Azért arra napi 1 órát rá kell szánni, ha azt akarja, hogy érjen is valamit.

2012. dec. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én például nem kicsit duci, de szép arcú csajokra szoktam elélvezni. Ha nem vagy túl szégyenlős és nő vagy persze :) Küldhetsz képet, én meg fogom mondani ha csini csaj vagy.


23/f

2013. jan. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!