Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért mondják sokan a kislányu...

Miért mondják sokan a kislányukra, hogy "csajom"? Ez egész mást jelent.

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 08:26
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Nekem is van egy ismerősöm, aki így hívja a kislányát. Igaz, ő az anyuka. Az apuka szájából még sosem hallottam. De nekem pld. így is elég furcsa. Nem tetszik.
2011. júl. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Jaj,ez olyan felesleges.Én is szoktam mondani,h a csajaim,pedig nem vagyok az a szopcsi iszi,kakcsi stílusú.(Egyébként ikreim vannak.)Szerintem aranyos,bár tőlem mindenki úgy hívja a gyerekét ahogy neki tetszik.
2011. júl. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én két anyukát ismerek, aki csajomnak hívja a lányát, mindkettő nagy darab, férfias anyuka. Hát nekem ez olyan nem normális, még ha játékosan is mondják.
2011. júl. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én még a szerelmemre sem mondom, hogy csajom. Ez megalázó szerintem.
2011. júl. 5. 09:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk csak fiunk van, de szerintem például egyenesen aranyos lenne ha lenne egy kislányunk és csajomnak hívná apa. Szerintem ebbe nem szabad semmi szexuális jellegűt belegondolni. Hiszen ilyen nem lehet benne. Egyszerűen csak az is egy "szerelem" :) Ilyeneken nem szabad fennakadni.
2011. júl. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is kislányom van, én nem hívom a csajomnak és apa sem! Apa szokta ránk mondani, hogy a lányok vagy lányaim! :o)
2011. júl. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én szoktam mondani hogy csajszik. Nem értem miért kell ilyeneken fennakadni. Neked ez pejoratív, sok embernek meg nem. Mint 1000 más szó.
2011. júl. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%
Megalázó? Hát ez egy kissé erős. De mindenki hívja úgy a gyerekét, ahogy akarja. Én pl. azt szoktam neki mondani, hogy kiskutyám.
2011. júl. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%

Mi sem hívjuk csajomnak a kislányunkat,de sztem semmi rossz nincs benne. Van akinek ugy tetszik..Én is szoktam azt mondani a lányomnak h kiskutyám, galambom, bogárkám..na most ez is megalázó h kiskutyám?:))

Na neeee)

2011. júl. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!