Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rosszabb vagyok mint a többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszabb vagyok mint a többi lány amiért nem méregetem és tartom számon napra pontosan mióta tart a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Mások hét meg hónapfordulókat tartanak előre tervezett vacsorákkal meg ajándékokkal

aztán ezzel szemben én már azt se szoktam tudni hanyadikán jöttünk össze és f.ingom nincs hányadik hónap hányadik törtje (mondjuk ilyen hogy 3,6 hónapja... előbb láttam valami ilyet hogy valaki így számontartja O.o)

mondjuk eddig olyan pasikkal vetődtem össze akik szintén nem izéltak ezen meg nem is tartott sokáig egy járáson kívűl a többi

szóval baj ez? én akkor adok ajándékot ha éppen úgy rámjön az adhatnék, meg az iylen erőltetett dolgokat mint a szilveszter, hogy kötelező bulizni nem is bírom, ugyanez lenne ezekkel a fordulókkal


2012. dec. 22. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem.

és hogy meg is nyugtassalak , a helyzet az hogy pont ők a rosszak :)

2012. dec. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az igazat? Én sem tudom.. viszont a barátom szinte napra/percre pontosan.. nekem ez néha kellemetlen is, de nem különösebben érdekel..nameg h az ilyenek h 'jajj, hát 2 hetesek lettünk..'nagyobb ünnepeken megakándékozzuk egymást és amúgy boldogak vagyunk h itt vagyunk egymásnak nem kell ezt másmilyen hülye dolgokkal be nyálaztatni..:)
2012. dec. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az is benne van hogy 1 meg 2 hét után még nevetségesnek tartom valahogy... eltelik pár hónap amikor biztosabb a kapcsolat még elmegy... de ennyire az elején minek?
2012. dec. 22. 21:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Én szeretem tudni a járás kezdetének a napját. De a hónapforduló sztem is túlzás, elég félévente, évente, ha már komolyabb :) De tök jó, h ilyen spontán vagy ajándékozásban is, nem is kell erőltetni.
2012. dec. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én minden dátumot elfelejtek, szülinapokon kívül, de túlságosan nem is hiányzik a hónapforduló és egyéb okosságok. :)
2012. dec. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!