Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindjárt kezdődik a suli....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindjárt kezdődik a suli. Most leszek 10. -es és jön 4db kilencedikes osztály. Ha megtetszik egy csaj, mit csináljak? Csak mennyek oda hogy szija mizu, hogy tetszik a suli, am xy vagyok. Ez nem bunkóság? :S Hozzátenném nagyon EMO beütésem van.

Figyelt kérdés
Jó. Nem pink-black cuccokba járkálok, de a stílusom emo. Ez mennyire előny vagy hátrány? :S
2009. aug. 24. 00:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

ez teljesen jo :D

én is most leszek 9-es de ez 8 osztályos gimi szal nem uj leszek de ha az lennék tökre bejönne ha egy fiu odajönne és igy 'letámadna' nekem az ien nagyon bejön :)

de amit a 01:41-es irt az is jo lehet a csajokat cukkolni is h sziaasssztoook lányok aztán meg mondjuk büfénél vagy folyoson egyik szünetben bevághatnád amit irtál és az tökéletes:D az emo beütés meg sokaknak bejön :D

15/l

2009. aug. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ejj, az utolsónak! Hallottál már gyermekorvosnak készülő,emo beütéssel rendelkező személyről? Nah, mondjuk én. Mégsem olyan hülyék ezek kérem..:) Amúgy a kérdezőnek. Szerintem tök simán menj oda, én is örültem volna ennek tavaly.;) Csak nem sokan veszik a bátorságot, ez az igazság. Te viszont igen, légy á büszke:)

Sok sikert!;D

16/L

2009. aug. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Uramatyám! Kezdődik a suli, és már rögtön azon jár az eszetek, h milyen lányok lesznek a 9.(!) osztályban?!? Nem vagyok olyan nagyon öreg, de ez nekem már sok(K).
2009. aug. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Legelső válaszoló vagyok.

Hát mért most az nagyon poén h bejárunk a suliba tanulni ,hűde jó...

Legyen valami pozitív dolog is amiért már oda kell menni(a tanuláson kívűl) pl csajokkal beszélgetni meg ilyesmi.

Am örülök h sok lánynak bejön az ha így oda mennek hozzájuk mert én pont ezt tervezem.=)

2009. aug. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Köszi megintcsak..

Mindenkinek:D

Bátor vok,csak nemtom mégis mit mondhatnék nekik..

És igenés,én már tavaly óta várom ezt a hetet xDxdAmikor jönnek a "kicsik" és lehet őket foglalni lefele,és majd jönnek a tizedikesekhez,hogy gólyahéten kevesebbet kapjanak:D


Am aki azt írta,hogy kilencedikes csajokhoz odamenni,a suliba...

Figyelj..Most te ezzel mire céloztál?Várjak 50 éves koromig???

Most vagyok az aranykoromban..Ezt nem fogom senki kedvéért elhanyagolni^^

2009. aug. 24. 13:28
 16/19 anonim ***** válasza:
am ha 12.es vagyok és 9.esekhez megyek oda az nem gáz ugye?
2009. aug. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
nem:D:)
2009. aug. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Egy kilencedikes kiscsaj 14-15 éves. Nem hiszem, h ez az aranykor! Vagy azt gondolod, h innen már csak lefelé van? Mert akkor én 25 évesen már igencsak aggastyánnak számítanék.. Ezért írtam.
2009. aug. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Utolsó kommentelőnek:

Nem,nem ezt gondolom..Nem 15 vagyok..Nem is 14..

Az aranykor nálam 15-20év..

De ez mindenkinek más..

Én ilyen vagyok:D

Am hogy én is mondjak vmi hasznosat:

Egyáltalán nem cink,ha 12.-es léttedre odaméssz a 9.-es csajokhoz:P

A csajoknak bejönnek az idősebb fiúk:D

2009. aug. 25. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!