Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges, hogy ezért érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy ezért érzem úgy, hogy nem kellek én egy lánnyak sem, felesleges is próbálkoznom náluk?

Figyelt kérdés

Sajnos szinte minden ember magasabb tőlem akármerre is járok, ráadásul még sovány is vagyok és iszonyatosan senkinek érzem magam. Rossz érzés, hogy mindenhol az mgy, hogy a lányoknak, magas, jóképű pasi kell, ez is csak folyton frusztrál és lerombolja az amúgy sem valami nagy önbecsülésemet és önbizalmamat. Nem is szoktam a lányokra még mosolyogni sem vagy jeleket adni, mert úgyis felesleges, de ezt gondolom más is így gondolja.

Sokszor irigykedem a magas, nagy darab fickókra, én is szeretnék akkora állat lenni, tuti lenne barátnőm is és imádnának a lányok, így meg a kutyának sem kellek, amit meg is értek.


2012. dec. 22. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ostorozod magad, és itt nyivákolsz, valamint még csak nem is mosolyogsz rájuk, akkor mégis hogy várod, hogy kellenél nekik...? Kinek kellene ilyen magába roskadt, negativitást sugárzó emberke?
2012. dec. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%

Inkább verjen össze engem Damu Roland, minthogy egy tefajtáddal leálljak, már bocsi...

19/L

2012. dec. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez nem a magasságtól függ.Én pl. 184 cm vagyok és képzeld el,nekem sem jött még össze párkapcsolat az életemben,de mégis felemelt fejjel járok az utcákon és nézem a csajokat pedig nekem sem könnyű.

21/F

2012. dec. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

No ez a bajom. Nekem is egy alacsony férfi tetszik és ő meg dobálja a jeleket meg mosolyog meg csupa-csupa ilyen és lépni meg nem.

Ne írj szerintem ilyet, mert az összes alacsony, vékony testalkatú férfi beijed.

2012. dec. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

# 2/4


Mondtam én, bár magas, nagy darab, bunkó vadállat lennék, akkor kellenék nektek!

2012. dec. 22. 21:42
 6/7 anonim ***** válasza:
már megint a qrva magasság. negatív vagy, és amiatt nem kellesz senkinek sem.asszem...
2012. dec. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudod,hogy mi kell a nőknek?Már punc1t is növesztettél és azért tudod mi jár a fejükben?
2012. dec. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!