Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy szép lány csúnyának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy szép lány csúnyának tart, akkor az azt is jelenti, hogy a többi szép lány is annak tart automatikusan és sosem lehet vonzó, szép barátnőm? Őszinték legyetek, kérlek titeket!

Figyelt kérdés
Ráadásul kigúnyolt, nem is csak úgy benyögte, hogy nagy orrom van és ronda vagyok, hogy nézek ki, hanem kigúnyolt a barátnői előtt én meg annyira rosszul éreztem magam, hogy meg sem tudtam szólalni, meg olyan váratlanul is ért ez az egész. Az biztos, hogy azóta egy szép lánynál sem próbálkoztam. Tudtam én, hogy rossz ötlet lesz nála bepróbálkoznom, volt egy előérzetem. :(

2012. dec. 22. 23:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát, igazából beválasztottál. Főleg ha olyan lány aki a party közepe.
2012. dec. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Általánosítás, nem minden ember egyforma.
2012. dec. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem csak a csaj volt nagyon bunkó :)
2012. dec. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem egyforma az ízlésük a szép lányoknak sem. Van, akinek tetszhet is a nagy orrod.

Ez a csaj meg egy ősbunkó volt. Még örülhetsz is, hogy sose lesz köztetek semmi. Máskor mindig hallgass az előérzeteidre. :)

2012. dec. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
azért ne mindig, egy rossz tapasztalat nem azt jelenti, hogy a szép lányok mind ilyenek, szerintem csak naiv voltál, azért aki így reagál, azon látni lehet előre, hogy olyan is
2012. dec. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nem jössz be neki, ennyi. amúgy meg ha nem egy adonisz vagy akkor meg ne nyomulj rá a suli legmenőbb csajára.
2012. dec. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Miért hiszitek mindig, hogy minden nőnek egyforma az ízlése. Mindenkinek van egy esete, női szépségből sem csak egyféle van.
2012. dec. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

# 6/7


Nem is ismertük egymást, akkor láttam először és ő is engem...

2012. dec. 23. 00:05
 9/12 anonim ***** válasza:
akkor egyszerűen nem jöttél be neki.. ne add fel, egyszer majd találsz valakit:) 6os voltam
2012. dec. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nekem is csak a csajok fele jön be (pl olyan volt 10/10es aki haverjaim szerint ratyi)


Nehogy azt hidd hogy mindenkinek be fogsz jönni, a világ nem ilyen szedd össze magad :P

2012. dec. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!