Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem igaz, hogy minden szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igaz, hogy minden szép lány el van szállva és elviselhetetlen jellemre, miért nincs olyan lány, aki vonzó, szép és egyben jellemre is kedvelhető, szerethetó és elbírnám fogadni barátnőként is?

Figyelt kérdés
2012. dec. 20. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát én ismerek egy olyat, akit keresel, de sajna elég rég óta foglalt.
2012. dec. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyen lány van, de mind foglalt.
2012. dec. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Épppen ez az, hogy mind foglalt már és maradtak a szép, de jellemre elviselhetetlenek.
2012. dec. 20. 17:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát én egy ilyen foglalt lányt szeretek. Csak az a helyzet , h hiába.
2012. dec. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezek már foglaltak.


Akiket újabban megismertem, csak 1-2 alkalmi szex volt. Aztán jött h ő se meg ő se akar semmi komolyat.

Ja meg apuci eltartja. Apuci kocsit vesz ésatöbbi.

Hát az ilyen nekem sem kell többre.


Aki meg szépnek mondja magát meg ilyen kis tündérnek, az meg nagyon el van bújva, avagy süt róla hogy "ide ne gyere, hozzám ne szólj"

2012. dec. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te mit "adsz" cserébe,már ha ennyi elvárásod van?!
2012. dec. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Bogesz:) ***** válasza:
Mi számít neked szépnek?..xdd
2012. dec. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Azert szerintem nem kell ennyire elkeseredned. Mindenhol vannak olyan lanyok akik csinosak es az eszuk is a helyen van csak szokszor nem latja meg az ember. Ugyanigy van a lanyok eseteben is hogy mikozben esetleg masra koncentralunk elszalasztjuk a kedves helyes sracokat egy bunko miatt :)

18/L

(az kommentert elnezest, nincs ekezet)

2012. dec. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!