Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megállja a helyét az a feltéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megállja a helyét az a feltételezés, hogy a sportoló lányok lelkileg is erosebbek, nagyobb bennuk a tartás?

Figyelt kérdés

A sportban magadat is le kell gyoznod és aki ezt megteszi a szerintem erosebb. Most nem a sportos lányokra, akik vékonyak, szép alakjuk van, hanem a sportoló lányokra, akiken meglátszik az izom gondolok.

Igaz, hogy nyugodtabbak, lelkileg erosebbek, tisztább a fejuk és huségesebbek?



2012. dec. 23. 00:10
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem mindenképpen. :) ezért is akarok olyan lányt magamnak aki sportol.
2012. dec. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mókusgyilkos ***** válasza:

nem szoktam sportokat nézni és TÉNYLEG NAGYON láma vagyok a témához [kb mint KAP: "nem vagyok jó a fociban de sennát szerettem." na jó ennyire azért nem vagyok láma :D /F1 pilóta volt 94'-ben halt meg ha jól emlékszek]


DE: ez sztem hülyeség :D v ha van is benne valami akkor is ok-okozati hiba van mert nem azért erős mert ő sportol hanem azért sportol mert ő erős [és van benne verseny szellem stb ugyebár] a hűség: párkapcsolati téren érted nyilván de azért kicsit ki forgatnám a szavaid: kb 2-3 havonta attól hangos az újság h milyen sportoló hagyja ott a magyar csapatot és húz el máshova :)

2012. dec. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hát nem feltétlenül,több ellenpéldát is ismerek:

egy lány versenyszerűen rocky-zik(csapatban európa 1.) és abszolút nincsen tartása,mindig nyafog,fényezi magát,ha véletlenül összejön vkivel azt csak azért,hogy lássák van valakije,közben mást is nézeget,fiúk közelében úgy viselkedik mint egy r*banc...stb.

egy másik lány versenyszerűen úszik,alapból nem egy észlény,de fiúk közelében mégjobban megjátssza a buza lányt,ja és van egy pasija,akit nem igazán szeret és közben kavar egy másik sráccal



de lehet,hogy ők csak kivételek,ez esetben csak azt mondom: kivétel erősíti a szabályt!:)

mert pl amióta tánc mellett elkezdtem futni(hobbiszerűen) sokkal kiegyensúlyozottabbnak érzem magam,talán nyugodtabb is vagyok

2012. dec. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 B25 ***** válasza:
Szerintem erősebb mert a sportban megélt sikereket és jó élményeket mindig magában hordozza és ez biztos adhat önbizalmat. Én ilyen lánynak tartom magam.
2012. dec. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!