Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25-30 -as normális gondolkodás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-30 -as normális gondolkodású párkapcsolatra vágyó lányok hol vagytok?

Figyelt kérdés

Olvastam már hasonló cipőben járó férfiaktól származó kérdéseket de a válaszok nem valami reménykeltőek.

35F vagyok. Gyárban dolgozom ahol kb 9:1 a férfi:nő arány. Az a 10% nő is 2m-rel a föld felett jár, így munkahely kilőve.

Utcán lehajtott fejű mobilozó csajokat látni jórészt. Meg kutyásokat, de melyik férfi akar kutyával ágyba bújni???

Neten csak rossz tapasztalataim voltak eddig. Középiskolától fogva férfi iskolákba jártam, nehezen beszélem a nők nyelvét.

Baráti köröm is csak munkatársakból áll, így ha néha el is megyünk valahova szintén csak férfiak vesznek körül.

Legutóbb pl olyan helyen voltunk ahol még a pincérek is férfiak voltak. Hát az agyam eldobtam majdnem.

Már férfifóbiám van esküszöm. Családom is szinte beletörődött hogy agglegény maradok. Anyagi gondjaim nincsenek. Help me please!



2012. dec. 23. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha kisebb városban laksz ahol nincs sok lehetőség ismerkedni, akkor adja magát a netes ismerkedés. Kérdés, hogy mik a rossz tapasztalatid, úgy könnyebben lehetne tanácsot adni
2012. dec. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kisvárosi vagyok. Neten az történik (velem) hogy nagy lelkesedéssel nekiindulunk a kapcsolatnak, fantasztikus levélváltások, még telefonon is minden stimmel, aztán jön az élő találkozás. Lelkesedés oda mindkét részről, 1-2 hét szenvedés, aztán közös megegyezéssel elválunk. Ez már 3x is megtörtént. Legutóbbi után azt mondtam, net elfelejtve. Ez van. Nincs ilyen téren szerencsém.
2012. dec. 23. 18:03
 3/4 Tegez ***** válasza:
Közeli nagyvárosba be-beportyázni ?
2014. jún. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Randikon vagy "gyorsabb" ismerkedési terepen nem jövök be a csajoknak. Csak miután kiismernek alaposabban, akkor van esélyem. Mondjuk nekem is időre van szükségem, így nem is szokott meglenni nálam a kezdeti lelkesedés. Ez is ront a dolgon.
2014. jún. 19. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!