Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szerintem igazságtalansá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem igazságtalansá, hogy a mai világban egy csúnya lányt bátorítanak, támogatnak, ha helyes pasit akar, de egy átlagos vagy csúnya srácot csak támadnak, ha vonzó, szép barátnőt szeretne párjaként, miért?

Figyelt kérdés
2012. dec. 20. 13:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én nem vettem észre ezt a különbségtételt.
2012. dec. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hát, egy csúnyább lánynak több esélye van egy jobb fajta srácnál, mint fordítva.. szóval annyira nem hülyeség, hogy őket bátorítják. A támadást meg hogy kell érteni?
2012. dec. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
A csúnya srácokat azért támadjuk, mert teleszemetelik az oldalt a szánalmas állandó vinnyogásukkal, és mert aljas gyűlölettel beszélnek mindenkiről, mindenféle értelmes próbálkozást csípőből ignorálva. Tehát tönkreteszik a lényegi fórumozást.
2012. dec. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Én még egy átlagos vagy csúnya lányt sem láttam itt azon rinyálni, hogy neki kizárólag 10/10-es pasi felel meg. Valószínűleg ez lehet az ok...
2012. dec. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Ki a rosseb támadott itt bárkit is azért, mert szép csajt akart? Azokat támadjuk, akik szép csajt akarnak, de túl lúzerek hozzá, és ezért kitalálják, hogy a csajoknak csak a külső számít, azt telefröcsögik vele az oldalt. Na ezek megérdemlik a baszogatást.
2012. dec. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
18%
Én is megfigyeltem már ezt. Ugyanez megy a gyakorlatban is, mert egy csúnya lánynak tényleg lehet jóképű pasija, de szép barátnője csak jóképű srácnak lehet.
2012. dec. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Utolsó: Szép barátnője csak jóképű srácnak lehet.

Na nem mondod? :D

[link]

ÉS akkor erre mit mondasz? :D

2012. dec. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
20%
Akkor kiegészítem: szép barátnője csak jóképű vagy gazdag srácnak lehet :)
2012. dec. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%

Ez rohadtul nem így van.

Saját tapasztalatból mondom.

Nem voltam szép, sőt, elég sz@rul néztem ki.

Elhitették velem (környezetem), hogy örülhetek annak, ha valami alsó kategóriás pali rám néz, vagy kellek neki, mert jobb nem fog jutni.

Most sokkal jobban nézek ki, de ha helyes pasi néz rám, vagy próbál velem kapcsolatba lépni, mindig azt gondolom, hogy biztos fogadás, vagy a haverjaival majd jót röhögnek rajtam...

Ennyit a hülye kérdésedről.

2012. dec. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
12%
Utolsó, attól h neked ennyire nincs önbizalmad, még tetszhetsz jóképű srácoknak is. Nekünk veletek ellentétben nemcsak a külső számít.
2012. dec. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!