Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 14 éves srác vagyok kicsit...

14 éves srác vagyok kicsit duci, de nem gáz, van esélyem szilveszterkor elveszteni a szüzességem?

Figyelt kérdés
nagyon varom mar...
2007. dec. 8. 23:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne haragudj, de erre itt senki sem tud válaszolni.


Ha elmész szilveszterkor társaságba, illetve van jelölt lány az eseményre, akinek szintúgy bejössz, akkor van esélyed.

Erre okosabbat nem lehet mondani.


Bár 14 évesen lehet korai még...

2007. dec. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

menj el szorakozni, szorakozohelyre ha még nem tudsz egy lányt akivel elveszthetnéd. ott biztos találsz egyett.

2007. dec. 9. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
szerintem azon a szilveszteren kellene elveszíteni a szüzességedet, amikor már van egy ideje álandó partnered és mindketten akarjátok és mindennel tisztában vagytok és van nállatok óvszer. Szerintem most szilveszterkor esetleg találhatsz egy szép lányt és talán jövőre megpróbálhatod ezt a projektet is. Az pedig nem igazán lényeg, hogy duci vagy. Csak ne siess el semmit. Attól, hogy az osztálytársaid esetleg már elveszítették, még nem lesznek menőbbek, jobbak nálad és talán boldogabbak sem, csak nyugi.
2007. dec. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól még, hogy valaki duci, miért ne veszíthetné el a szüzességét?

Az már gáz, hogy te konkrétan Szilveszterkor akarod. Na de miért? Fogadást kötöttél valakivel? A szex nem rendelésre történik, megtörténik, mikor eljön az ideje. Szerintem 14 évesen még amúgy sem vagy felkészülve rá.

2007. dec. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%

egyk is idézés: "szerintem azon a szilveszteren kellene elveszíteni a szüzességedet, amikor már van egy ideje álandó partnered és mindketten akarjátok és mindennel tisztában vagytok és van nállatok óvszer. Szerintem most szilveszterkor esetleg találhatsz egy szép lányt és talán jövőre megpróbálhatod ezt a projektet is. Az pedig nem igazán lényeg, hogy duci vagy. Csak ne siess el semmit. Attól, hogy az osztálytársaid esetleg már elveszítették, még nem lesznek menőbbek, jobbak nálad és talán boldogabbak sem, csak nyugi."


nos tuti hogy csaj írta s max 17-18 :D hát nem aranyos????

végre egy csaj aki nem nimfo (öszintén sozlva ietm ég nem sürün látam :DDDDD)


a kérdésre visszatérve: miért szilveszterkor??????????

14 évesen nah ne azé enyire ne sies :D

nem lenne ésszerübb az előző kommentben emliteteket követni??? igaza van a lánykának :D

2007. dec. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
annyit még hozzátennék az előttem szólókhoz, hogy szerintem ha most elvesz(tege)ted a szüzességed, lehet hogy "menő" leszel tőle, de majd ha megtalálod azt a lányt, akit iggazán szeretsz, akkor lehet sajnálni fogod, hogy neked nem ő az eslő... de hát neked kell eldöntened mit szeretnél, mindenkinek más a fontos:) a duciság meg sztem sem lehet akadály:)
2007. dec. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
12%
hát ... nemtudom... vmi férfi is írhatna már:)
2007. dec. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
én lány vagyok, de nem azért nem dugnék veled, mert duci vagy. hanem mert 14 éves. és mert nem élünk párkapcsolatban. szerintem a veled egykorú lányok nem nagyon akarnak szexet, főleg ilyen egyéjszakás kalandokat nem, de ha alaposan leisszátok magatokat, bármi megtörténhet
2007. dec. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Esélyed van, persze, miért ne lenne?

De kell ez neked valójában?

Elvesztheted valakivel,akinek a nevét sem tudod, egy bulin, amit elfelejtesz 1 hónap mulva.

VAgy lehet 16 évesen, egy lánnyal, akit szeretsz, és úgy,hogy egy életen át ne felejtsd el.

Te döntesz.

Attól nem leszel menőjani,hogy már nem vagy szűz...

2007. dec. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
74%
Miértne veszthetnéd el? De ha zavar a duciságot 1 éves gyurással kiküszöbőlhető. Komolyan!
2007. dec. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!