Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ráznak le folyton a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ráznak le folyton a debreceni csajok a honfoglaló chaten is valami kamu indokkal és miért sokkal kedvesebbek velem a dunántúli és pesti lányok?

Figyelt kérdés
Ez már nagyon bosszantó, eddig azt hittem csak pechem volt és azért voltak ilyen kis távolságtartóak meg lekoptatósak a debreceni csajok, de amikor már folymatosan azt tapasztalom, hogy mondjuk egy pestii vagy győri csajjal sokáig el lehet dumálgatni, addig egy debreceni csaj kitatál valami ürügyet, hogy lekoptasson és nem értem az okát, mert még képet sem láttak rólam. Teljsen kiábrándultam az itteni csajokból, bár ne ide születtem volna! Mondja valaki, hogy máshol rendesebbek a lányok! El vagyok keseredve. :(

#csalódás #csajokban
2012. dec. 23. 14:35
 1/7 okoska31 ***** válasza:
100%

mert debreceni vagy? - a többiek tudják, hogy nem kerülsz a közelükbe...


bocs, de ekkora labdát....:)

2012. dec. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hehe:P okoska te tényleg okos vagy.:)
2012. dec. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, jól áll neked a távolság... :))
2012. dec. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 isshosenkin ***** válasza:
100%

5.es lányoknak ki kell? a 6.os fiú.

vidéki lánynak ki kell? a városi.

magyar lánynak ki kell? a külföldi.

debreceni lánynak ki kell? bárki csak ne debreceni legyen:-)

2012. dec. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Máskor mondd azt, hogy soproni vagy.
2012. dec. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én debreceni vagyok és gyakran lógok honfoglalon! :P

18/L

2013. jan. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is debrecebi srác vagyok.Észrevettem hogy a debreceni csajok valamiért nagyon buták és semmiről sem lehet velük elbeszélgetni,egy-két szavas mondatokkal tudnak csak válaszolni


Viszont akik más városban vannak csajok,azokkal normálisan el lehet beszélgetni és általában szimpatikusak is


Nem tudom,valószínűleg ez egy elátkozott város ahol csak alacsony ronda fiúk és buta,primitív,felszínes lányok vannak

2013. ápr. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!