Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, miért vagytok elutasít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért vagytok elutasítóak, és lekezelőek, az átlagos pasikkal? És miért ugrotok azonnal egy helyes pasi csettintésére, amit később megbántok?

Figyelt kérdés

A csettintést arra értem, hogy egy helyes pasinak általában ismerkedésnél nem kell többet küzdenie 5-10 percnél (remélem érthető mire gondolok)


És magyarázatot kérnék korral együtt, nem olyan választ, hogy én nem vagyok ilyen stb, most attól a nagy többségtől kérdezném ezt aki ilyen


2012. dec. 20. 16:18
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Nem általánosítok, hanem nekem ezek a tapasztalataim, nem tudtam, hogy a személyes tapasztalat általánosításnak minősül :)
2012. dec. 20. 16:20
 2/38 anonim ***** válasza:
Oké, akkor tévedtem, nem csak te vagy ilyen kedves kérdező.
2012. dec. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 Patrik24 ***** válasza:
77%
A hozzáállásod a baj, ami a következőkben látszik is: ,,helyes pasinak általában ismerkedésnél nem kell többet küzdenie". Ha nem tudnád a nők emberi lények, és ha úgy érzed hogy küzdened kell értük mint valami értéktárgyért, jutalomért, díszért akkor elég nagy gubanc van a gondolkodásmódodban. Nem kell itt senkiért sem küzdeni, hanem meg kell ismerni a másikat és vagy kialakul valami vagy nem.Ez lenne olyan nagy dolog?:)
2012. dec. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Kedves 16:22 nem gondolom a lányokat érték tárgynak, dísznek, sem trófeának, na ez az általánosítás, mert úgy jött le a szavaidból, hogy minden pasi ilyen...hát nem, a másik nem értem miért kell ezt cifrázni, a küzdelmet arra értettem, hogy mikor sok elutasítást kapsz x idő után, akkor a próbálkozás, ismerkedés, már szinte olyan mint egy küzdelem...
2012. dec. 20. 16:25
 5/38 anonim ***** válasza:

" mert úgy jött le a szavaidból, hogy minden pasi ilyen.."


Nem úgy jött le a szavaiból, rólad beszélt, nem más pasikról.

2012. dec. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
Én is helyes vagyok (ezt mondják a lánykák), de velem úgy volt hiába tettem meg mindent, elhappolták előlem a lányt; csupán csak azzal, hogy köcsög meg lekezelő volt a csávó... EZ MI?! Nem értem én a logikát... ,, Szeret, tisztel, megbecsül engem? SZARJUK LE LÁNYOK! Inkább szeressünk bele egy bunkó köcsögbe, aki semmibe néz, fuck yeah! " -.-
2012. dec. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
84%
Valljuk be a nők számára sokkal férfiasabb egy kigyúrt, agyonra tetovált, gyárkéményként füstölő férfi, akinek iq szintje nem éri el a macskákét sem és minden hétvégén bulizni jár, ahonnan négykézláb jár haza. Visszafogott, családcentrikus, illemtudó férfiaknak semmi esélyük. Mennyi olyan nő van, akit nem tisztel a párja vagy veri és mégis vele van, mert szereti. Mikor megkérdezik hogy szerethet egy olyan alakot, aki bántalmazza, elszedi a pénzét és megcsalja, akkor csak annyi a válasz, hogy nem tudja.
2012. dec. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
77%

# 5/6


Én is a kérdező mellé állnék. Magam is azt tapasztalom, hogy egy helyes srácnak sokkal könnyebb dolga van és nem is egyszer van, hogy maga a lány teper a srácért, hogy megszerezze magának. Én nem is tudom hány lánynál próbálkoztam már, de többnyir esélyt sem adtak az ismerkedésre. Gondolom nem nehéz kitatálni, hogy csak átlagos srác vagyok külsőre.

2012. dec. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:

Tényleg? Egy helyes pasinak könnyebb dolga van? You don't say...


A kérdező hülyesége az, hogy hozzátette ezt is: "elutasítóak, és lekezelőek". Az tiszta sor, hogy a szép ember könnyebben hódít, akit ez meglepetésként ér, az gondolja át az életét.

2012. dec. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim válasza:
Előbb utóbb azoknak a lányoknak is benő a feje lágya és akkor jön el a "normális" fickók ideje. Azért vonzódnak a csajok ilyen emberkékhez, mert a nők a biztonságot keresik. Arra a korosztályra akikre ez jellemző egyértelmű, hogy a nagyszájú, bunkó, helyi vagányokra pattannak rá, mert a suliban ők a menők és ők nyújtják a biztonságot. Később meg az lesz a nyerő akinek rendezett élete, pénze van és gondoskodik a lányról, a családról. Eljön ez az idő is, de ez korral és élettapasztalattal jár.
2012. dec. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!