Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok ha utcán megyek oda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ha utcán megyek oda elkérni a számotokat, elérhetőségeteket ismerkedés céljából az jó?

Figyelt kérdés
Sikeres lehetek-e ha csak így az utcán odamenve, odaköszönve elkérem a csaj számát, mert bejön és megszeretném ismerni?

2012. dec. 25. 17:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak, ha te vagy Alekosz:DD
2012. dec. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok. F/17
2012. dec. 25. 17:18
 3/11 anonim ***** válasza:

Nálam nem. Nem ismerlek és nem biztos ,hogy tényleg csak ismerkedni akarsz. Én a gyanakvós típus vagyok. Lehet, hogy zaklatni akarsz vagy zsarolni, vagy emberkereskedő vagy. Szóval nálam kapufa a dolog.


Csak akkor adnám meg, ha mondjuk már többször is találkoztunk volna és már beszélgettünk volna, szóval lenne valami támpontom, hogy ki is vagy te.

2012. dec. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki de telszámot nem kapnál az tuti max nevet h ki vagyok,írj facen vagy valami.
2012. dec. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha szimpi vagy, akkor kaphatsz egy e-mail cimet. Mast nem. :)
2012. dec. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Detto, telefonszámot nem adnék meg :) E-mail címet, vagy ilyesmit igen, de előtte mondjuk jó lenne tudni, hogy kivagy.
2012. dec. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egybkent, ha mar odajossz 'elkerni a szamomat', akkor mjiert nem inkabb arra torekszel, hogy beszelgessunk kicsit. Mar ha ugyis ott vagyunk, akkor ismerkedjunk ott. Ne telefonon hivj.

Mellesleg azok akik igy elkertek a szamom, kb egy se hivott utana :D Vicces dolgok ezek.

2012. dec. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tolakodó.
2012. dec. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Velem mar tobbszor elofordult,hogy talalkoztam egy sraccal,visszafogottan,es felenken viselkedett,nem vettem.eszre rajta,hogy akarna tolem valamit.

Ahogy elmentem,elkerte a szamom valamelyik kozos ismerostol,es sms-eztunk.

Sms-en keresztul nagyon nagy volt a szaja,nyomulos volt,ramenos.

Aztan akarhanyszor ujra talalkoztunk,annyira felenken viselkedett,alig mert megszolalni.

Aztan megint kaptam az sms-eket,ugyanabban a szajhos stilusban.

Mintha ket kulon emberrel beszelnek.

Rohejes,mikor ilyen toketlenul viselkedik valaki.,raadasul husz ev felett.

Persze mar az elejetol fogva ugy ereztem,hogy eselytelen,hogy legyen koztunk valami,mert ilyen gatlasos,felenk embeteket csak haverkent tudom elkepzelni,a hatarozottsag es az eros jellem vonz.

De nem viselkedtem lekezeloen vele,adtam eselyt,hogy megismerjuk egymast,de ha o nem kepes megnyilni,akkor en nem fogok lepni ez ugyben.

Es mondtam neki,hogy nem akarok tole semmit,de attol meg lehetunk joban,ha o is szeretne.

Es ilyen eset mar tobbszor elofordult.


Ne telefonon ketesztul vagy virtualisan szajhoskodj,hanem ott es akkor akard megismerni a lanyt,es hagyd,hogy ismerjen meg teged.


L

2012. dec. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
úristen,dehogy jó!akkor az nyomulás.lehet megerőszakolásnak is venni.:Dne.ezt ne tedd!
2012. dec. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!