Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresőre bemutatkozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőre bemutatkozó szövegnek mit érdemes írni lenne pár poénos dolog amit beleírnék de gőzöm sincs h kössem össze?

Figyelt kérdés
Nem tudna vki segíteni?
2012. dec. 25. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
nem
2012. dec. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
-.-
2012. dec. 25. 20:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a fenébe a társkeresős oldalakat. Én is már hónapok óta próbálok ott párt találni, de semmi értelme. Már le is mondtam arról, inkább csak viccből vagyok még fenn mindig. Ha nő vagy, akkor megbombáznak napi 30 levéllel ilyen apajelöltek vagy perverzek. Ha férfi vagy, akkor melletted még 20 másikat hülyít a partnered. Na, de ha adsz magadnak egy esélyt, akkor írd ki mennyi pénzed van. Tuti sikeres leszel.:)
2012. dec. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok cicák van gazdátok?

Naná hogy nincs, ezért vagytok itt. hahahahaha

Lehetek?

2012. dec. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én is 20 másik csajt hülyitek egyszerre :D
2012. dec. 25. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!