Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ebben az esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben az esetben? 15 L

Figyelt kérdés
Múltkor barátnőmnél a régi osztály találkozott, ahol az egyik legjobb fiú barátom (még nem volt barátnője) elkezdett elvileg nyomulni az egyik barátnőmre(a srác be volt rúgva), akivel még nyáron majdnem összejöttek, majd utána rám is, de rám jobban, simogatott engem jobbra balra,meg tök hideg volt és amikor már csak 6-an voltunk, akkor betakaróztunk úgy hogy ő is ott volt, aztán majdnem elaludt és ott volt a keze a térdemen, aztán egyre feljebb csúszott a keze a seggemhez és mire majdnem odaért megszólalt a telója, de a keze eléggé észrevehetetlenül ment feljebb, csak a végén vettem észre..., már pont nyúltam a kezéért, hogy még véletlenül sem fogja meg. Most mit jelent ez, mert legjobb barátnőm beszélt vele még a buli elején és elvileg nem tetszik neki senki sem...mert be volt rúgva, de a vége felé eléggé józanodott ki..Lehet, hogy én vettem félre a jeleket, vagy most mi van??

2012. dec. 25. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem tetszel neki mint lány ha nem is érez többet lehet hogy külsőre tetszel neki és egy részegnek ez bőven elég :D
2012. dec. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tornado ***** válasza:

1. ha akar valamit majd megkeres

2. menj aludni mert késö van

2012. dec. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Lyukra játszik!
2012. dec. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak kiábrándítani,de ha valaki részeg,konkrétan lesz.rja,hogy ki van körülötte,aki a legközelebb van hozzá,annak megfogja a seggét,ennyi.
2012. dec. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A szexre kellesz neki... De amugymeg 15 évesvagy nem ilyenekkel kéne még foglalkoznod, de amugy már rohadtul mindegy elkurvult egy világ ez XD
2012. dec. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!