Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell a nőnek?

Figyelt kérdés
Milyen az álompasi? Csajok, nektek mi az ideáll, milyen tulajdonságai legyen az illetőnek?

2012. dec. 26. 22:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
19%
30 centis farok!
2012. dec. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Érző szív, gyerekszeretet,intelligencia,ész kb. ennyi.
2012. dec. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
79%
Kedves, vicces, megerto, helyes. ;)
2012. dec. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
én a romantikus fiúkért vagyok oda,legyen humora és legyen lovagias.ohhhh.
2012. dec. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Ápolt külső, alkalomhoz illő megjelenés. Ez nagyon fontos számomra, különben szóba se jöhet az illető.

Külsőt tekintve nincs 'zsánerem', lehet szőke, barna, kék szemű, zöld szemű, barna szemű, magas, középmagas, rövid hajú, kopasz stb. A lényeg, hogy legyen kibékülve magával, legyen jó megjelenése, sugározzon belőle, hogy rendben van önmagával, de ne legyen egoista.


Belső. Nekem nagyon fontos, hogy őszinte és nyitott személyiség legyen, aki határozott, de nem akar mindenáron irányítani. Legyen értelmes, legyen véleménye, de ne harcoljon mindenáron a saját véleménye mellett, a saját igazáért. Kb. ennyi.

2012. dec. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
94%
Legyen őszinte, határozott,rendes, értelmes és szeresse a szexet:D
2012. dec. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
91%

6


Igaz:DD

2012. dec. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Legyen férfias, határozott, de gyengéd. Legyen önbecsülése, tegyen helyre ha kell, vezessen, ....én megtaláltam az álompasimat ! !! !! !
2012. dec. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
A nőnek biztonságérzet kell elsősorban, olyan férfi, akiben teljesen megbizhat, mindenféle szempontból. És persze nem másodlagosan, hanem egy szinten ezzel, szeretet.
2012. dec. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
74%
Nekem az az ideálom, hogy legyen ugyanazon a szelemi szinten, mint én, legyen lovagias, ne bunkó!... és fogadjon el olyannak, amilyen vagyok.... Kinézetileg pedig legyen magasabb nálam (170 vagyok:-) ) és ne legyen deszka.... Meg főleg ápolt, de ne tisztaságmániás :D
2012. dec. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!