Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én gondolom úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom úgy, hogy értelmetlen ostobaság a fiúkra olyan lányokat erőltetni, akik nem jönnek be nekik külsőre? Miért megy ezen az oldalon mégis ez az erőszakoskodás?

Figyelt kérdés

Én nem értem miért lenne boldogabb az a asrác, aki sikertelen a lányoknál egy olyan lánnyal, aki nem az esete egyáltalán külsőre sem. Mert sokan írták itt is pár srácnak a kérdésénél, hogy adjanak lejjebb a magas igényeikből. Mégis miért magas igény az, hogy valaki olyan párt szeretne maga mellett ébredni, akitől nem hányja el magát?!

Akire szívesen néz, mert bájos, elbűvölő arcra és nem szégyelli a barátai, rokonai előtt sem a lányt a külseje miatt.

Én nem akarok sértegetni senkit sem, de azért valljuk be egy kövér lány nem igazán vonzó jelenség, ráadásul egészségtelen is. Én is próbáltam olyan lánnyal, aki külsőre nem egy vonzó jelenség volt a fiúk körében, de én láttam, hogy jellemre megérdemel egy esélyt. Na és tudjátok, hogy mi lett a vége? Eleinte még reméltem, hogy idővel majd el tudom fogadni és megkívánom, beleszeretek, de csak épp az ellenkezője történt, egyre jobban undorodni kezdtem tőle és egyre gyakrabban kerültem, mert már látni sem akartam se időt szánni rá, ezt ő is észrevette és hát nem is voltam vele boldog, mindig számomra vonzó lányokat néztem meg és rájöttem, jobb egyedül, mint egy erőltetett kapcsolatban lenni. Ha már nem vagyok egy jó pasi, csak az átlagos kategória( pedig nem egy lány szerint helyes vagyok, én magamat inkább rondának láttam mindig is, de a lányok inkább mást igazolnak vissza, úgyhogy talán az átlagoshoz közelebb állok külsőre) és nem lehet számomra vonzó barátnőm, akkor inkább maradok egyedül és járok majd el prostizni. Egy kutatás szerint egyékbént is a lányok a férfiak 80%-át rondának tartják, míg a férfiak épp fordítva a lányok 20%-át tartják csúnyának. Szóval egy fiúnak sokkal nehezebb dolga van párkeresés terén, így érthető, ha sokkal több egyedülálló fiú, férfi van, mint lány, nő.

Ezt biztos sokan tapasztaltátok a környezetetekben is.

A lányok még inkább maradnak egyedül, mintsem egy átlagos fiúval összejöjjenek, én úgy látom nekik sokkal magasabbak az igényeik és azok a csúnya lányok, akik eddig velem összejöttek ők, komolyan helyesnek tartottak engem és nem kényszerőbl, mert más nem volt nekik alapon jöttek velem össze.


2012. dec. 27. 18:23
 1/8 ASOT ***** válasza:

Szerintem ne foglalkozz ezzel , felesleges.

Foglalkoztat ez elég sok embert bőven itt helyetted.

Elégek azok a kérdések, ne tegyél fel te is.

2012. dec. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, valakinél a külső számít, valakinél nem. Ezzel nincs baj, a baj azzal van, hogy kevesen vannak azok, akinél a belső számít......
2012. dec. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"sokkal több egyedülálló fiú, férfi van, mint lány, nő. "


Azt hogy? :DDDD Többnejűség van, vagy mi? :DD

2012. dec. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy az asszony mellett tart még 2 szeretőt......
2012. dec. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Aki "szerető", az nem él párkapcsolatban, tehát ugyanúgy logikátlan a dolog.
2012. dec. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Viszont a papa fizeti neki az albérletet, meg a masszást-műkörmöst-kozmetikust-fitneszbérletet-kocsit-egyetemet, akkor elvárja, hogy a nénike ne feküdjön össze mással. Tehát egy férfi több nőt le tud foglalni így.
2012. dec. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én személyesen ismerek egy olyan alfahímet, akinek 3 barátnője van egyszerre és a lányok nem tudnak egymásról sem, szóval...
2012. dec. 28. 21:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Na látod, ez így megy.......
2012. dec. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!