Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van értelme egy olyan párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme egy olyan párkapcsolatnak, ahol az egyik fél nem tudja testileg kívánni a másikat, azaz nem jön be neki arcra vagy testre?

Figyelt kérdés
2012. dec. 8. 16:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Esek csak külsőségek, s ha csak ezen alapszik a dolog, akkor már régen rossz...
2012. dec. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha a fiúnak nem jön be külsőre a lány, az még változhat, mert beleszerethet a személyiségébe, és akkor külsőre is vonzónak fogja találni. Ha viszont a lánynak nem tetszik a fiú, az soha nem fog változni, így nincs értelme erőltetni.
2012. dec. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

fiú vagy lány vagy?

nekem pont most volt randim egy sráccal ugyanezek az élmények kavarognak bennem..szimpatikus, tudnám szeretni, de nem bizti hogy fülig bele tudnék esni, mert nem is tudom, valahogy nem jön annyira külsőleg..

2012. dec. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2..nem értem..fordítva miért nem lehet, hogy a lány szeresse meg később a srácot?
2012. dec. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
#4 Mert a lányok csak a fiú külsejébe tudnak beleszeretni, a személyiségébe nem.
2012. dec. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
de most miért kell általánosítani?:)
2012. dec. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert ez általánosan igaz :)
2012. dec. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Én a szemelyisegebe szerettem bele a barátomnak :D tudom, hogy nem egy adonisz, de ettől el tudok tekinteni, mert szeretem. :)
2012. dec. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha bizonyos idő után sem tud vonzódni, akkor nincs. Ez nem felszínesség, de szerintem senki nem repdesne az örömtől, ha a párja nem tartaná vonzónak, és nem lenne kielégítő szexuális életük. Ezek igenis fontosak.
2012. dec. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vonzalom nélkül nincs kapcsolat, legfeljebb annak nevezett barátság.
2012. dec. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!