Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez mennyire elfogadható indok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire elfogadható indok arra, hogy nincs barátnőm és még sosem volt vagy érdemes lenne számomra nem vonzó lányokkal erőltetni egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az van, hogy azok a lányok, akik nekem bejönnek külsőre, azoknak én nem jövök be, akiknek meg bejövök azok meg nekem nem jönnek be külsőre és már belefáradtam, hogy a szép lányokban amúgy is csaj a jellemre rosszakat sikerül kifognom a csúnya lányokhoz meg akkor sem tudok vonzódni, ha erőszakkal próbálom rávenni magam a dologra.

Több csúnya lánnyal is megpróbáltam ( több randim volt meg flörtölgetések, némelyikkel petting is), akik szemében én voltam a leghelyesebb fiú a világon, de ők sajnos nem tudtak vonzani, mindig más lányokra vágytam mellettük és őszintén szólva még szégyeltem is velük megjelenni, egyszerűen nem értem miért nincs olyan lány, aki nekem is bejön és én is viszont neki, ráadásul jellemre is szerethető, kedvelhető. Most tényleg nem is létezne olyan lány amilyet keresek vagy csak ennyire szerencsétlen vagyok a párkapcsolati életben?


2012. dec. 28. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
képet
2012. dec. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A külsőre mész, emiatt a többiek is a külsőre mennek veled kapcsolatban. Tudod, ahogy ítélsz, úgy ítéltetsz......
2012. dec. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok, nehéz...
2012. dec. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

akkor én egy fokkal jobb vagyok :) :D

de szerintem felesleges.

2012. dec. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nézz utána a vonzalom pszichológiájának talán, a tudomány mindenek felett :)
2012. dec. 29. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hasonló a helyzet nálam is, csak lány vagyok, rám hajtanak a nyomorékok, pedig magamat nem tartom csúnyának, de a helyes pasik a környezetemben olyan bunkók, hogy azokkal akkor sem kezdenék, ha ők akarnának tőlem valamit. igazából belsőre még nem is találkoztam olyan sráccal ki megfogott volna..de lehet azért mert, még fiatal vagyok, 17 sem múltam, te hány éves vagy, kérdező, mert még te is találhatsz szerintem :) és ne jöjj össze olyan lánnyal, aki külsőre nem vonz, úgyse lesz jó, és minél tovább tart a kapcsolat, annál nagyobb csalódást okoznál neki :/
2013. jún. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!