Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiukat mennyire erdekli a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiukat mennyire erdekli a lany anyagi helyzete?

Figyelt kérdés
van egy fiu, aki messze lakik tolem , es hat mar regota beszelgetunk es camozunk na meg telefonalunk. Es mst mondtam neki h lejohetne hozzam egy hetvegere. Am o nagyon gazdag, gyonyoru hazuk van meg minden , es hat a mi hazunk is szep, de az ove mellett elvesz. Kicsit kellemetlenul erzem magam ez miatt. Ti mit gondoltok errol?
2012. dec. 28. 22:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel.
2012. dec. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Engem hidegen hagy.
2012. dec. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
figyelj azt hogy mekkora házuk van, meg milyen szobája, esetleg 8tvjük, az nem jelenti azt hogy gazdag.
2012. dec. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha szert marhára nem fogja érdekelni hol laksz meg hogyan
2012. dec. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
pfff ha van pénzetek netre webcamra meg stb akk nemvagy csoro ....de ismered hamupipöke történetét nem?:) semmi gáz nincs ebben (jo ajándékokat fogsz kapni valoszinű:)
2012. dec. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

ja és amúgy nem érdekel ha nincs pénze a lánynak.


utolsó voltam

2012. dec. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A csöcse az elsődleges, nem a pénze.
2012. dec. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6%
Ahogy a nők zömét, úgy engem is érdekel férfiként fordítva, hogy mennyi pénze van a nőnek. Szerintem sok férfitársam van ezzel így. Azért a nő is tudjon valami felmutatni, bevinni a kapcsolatba, ne csak a pofáját tátsa állandóan, ahogy a legtöbbje teszi. Nyilván kell hogy neki is legyen egzisztenciája, minimum 150 ezret keressen meg, azalatt csöves, és természetesen az is nagy nagy előny, ha van autója, lehetőleg nyugati kocsija legyen, mondjuk német az egész jó. Olyan nővel, akinek nincs autója biztos szóba se állnék, lehet az akármilyen szép, akkor is, én elvárom,hogy vigyen be reggel a munkahelyemre, mert én nem szeretek autót vezetni. Természetesen nagy előnynek számít ha két nő közül kéne választanom, hogy nem egy putriból szalsztották. Legyen önálló élete, legyen minimum egy puccos lakása, hogy ne anyuék, apuék mellett a zárogatós ajtó mögött kelljen már csendben basznunk. A nő elvárás,hogy álljon meg a saját lábán, és legyen egy ltisztult határozott jövőképe! Ezt szeretjük mi férfiak, különben sajnos nem elég vonzó a nő.
2012. dec. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 attila58ful HD válasza:
engem nem erdekelt soha de azert ne is legyen koldussss:)))
2012. dec. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nem számít a lány anyagi helyzete

a fiúké számít a lányok szemében

így működik ez

2012. dec. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!