Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitévő legyek, megkérdezzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek, megkérdezzem, vagy felesleges és csak kiröhögtetném magam?

Figyelt kérdés
na az a helyzet h van egy nagyon szép lány és kb május óta ismerem elég közelről... régebben is ismertem csak akkor még nem ennyire(kb 4-5 éve ismerem)... tehát nyáron is nagyon jól elvoltunk meg minden de vt h össszevesztünk stb... de most ősz végén meg egymással felváltva ,,felelsz vagy mersz" eztünk és hát eddig az volt életem legjobb napja.... ugyanis elég jó dolgok vtak... hát szóval megengedte hogy mindenét(tényleg mindenét) tapizzam,többször is és láthatóan kicsit se zavarta, szóba került az is h ott borotválja e és aztmondta h igen... meg h ha nem hiszem el nézzem meg...nekem meg nem kellett kétszer mondani,jóhogy benyúltam a bugyijába,de éreztem h kicsit aggódik és inkább nem mentem tovább,nem akartam bunkó lenni.. utánna meg ő adta feladatnak h smároljam le... hát mondom erre vártam nyár óta basszus és smároltunk de az vt a baj h nem túl sokáig,pár másodpercig... utánna le akartam sárolni mégegyszer de aztmondta h inkább most ne mert velem más mert h rám barátként néz..... ekkora pofáraesésben se vt még részem.... és mondta h nem kéne erről szólnunk másnak... erre egy hét múlva egy közös lánybarátunk felhívott telefonon h tényleg smároltunk e.... hát elmondta neki és utánna kitudódott és haverjaim meg ezzel szopattak engem meg őt is,próbáltam védeni de nagyon szarul esett h amikor megkérdezte tőle egy haverom h milyen vt velem (természetesen mindenki előtt és hangosan) akkor hát nemtudom mit csinált mert inkább oda se néztem de levettem a többiek reakciójábol h grimaszolt v ilyesmi... mikor nekem azt mondta h nagyon is jóvolt... csak nem tudtam neki hinni h tényleg élvezte mert akk sztem másodjára is engedte vna.... és én azóta is nagyon szeretem,mindig csak rá gondolok,másról se tudok ábrándozni,csak róla,nagyon szerelmes vagyok belé.... most mit csináljak,megkérdezzem tőle h járna e velem v h adjon egy esélyt v felesleges és megint csak kiröhögtetném magam mint a multkor? mitévő legyek?
2012. dec. 29. 01:29
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és én f/15 9.-es ő l/14 8.-os
2012. dec. 29. 01:30
 2/8 anonim ***** válasza:
9-edikben már illene tudni, hogy nem halmozzuk az írásjeleket.
2012. dec. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt a hozzászólásodra értettem, ugyanis a szöveget nem sikerült végigolvasnom, miután megláttam ezt a kombinációt: .-

2-es voltam.

2012. dec. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14-éves csajt végig tapiztad, aztán csodálkozol hogy amikor a p.nciját fogdosod elijed? Okoska:)
2012. dec. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ht mondhatom h annyira elijjedt amikor meg után ő fogdosta nekem a f@szom gatyán keresztül.. am bocs ha hosszut irtam és nem helyesen. meg am ha azt adta feladatnak akk mit csinaljak,utasitsam vissza? megam nem az az ilyedos fajta elhihetitek,nem is k.rv@ stílusú,de az annyáék nagyon vissza akarják fogni és sikerül is mert társaságba nyilván nem engedte vna v nem kérne ilyet de ha csak én vok vele akk teljesen máshogy viselkedik... máskor meg ölembeült és egyre fentebb simogattam a lába belső részénél és cicagatya vt rajta és nem lehetett félreérteni azt ahogy nyögdécsel,nyílván élvezte.. meg am ezt mos ugy mondtad mintha te nem lettél vna 15 éves v még nemvagy v ha már elmúltál és nem vtál ilyen akk jó nagy begyepesedett szentfazék lehetsz... nemtom h mi baj van azzal ha egymást ,,kényeztetjük" és az mindkettőnknek jólesik.. de szólj ha csak én gondolom így.
2012. dec. 29. 01:52
 6/8 anonim ***** válasza:
újjabb tinik.rva van születőben
2012. dec. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem,egyáltalán nem,mások el se hinnék h ilyeneket csinál ha nem látta vna ahaverom, ő még jobban meg lepődött mint én csak nem szólt mert tiszteletben tartja h megkértem... és am pont ezaz h ő még egy icipicikét se ilyen meg nem is így viselkedik azért gondoltam h érez vmit irántam ha igy megváltoztatom a viselkedését meg minden... de nem tudom eldönteni mert az amit mondott az meg ellentmond annak amit tesz.
2012. dec. 29. 02:05
 8/8 anonim ***** válasza:

figyelj.. kijelentette neked négyszemközt hogy csak haver vagy.. innentől fogva mi a kérdés?.. attól még hogy neked azt mondta jól csókolsz, másoknak meg már grimaszolt, az max annyit jelent hogy éretlen kislány, és nekem rosszul esett volna hogy haverok előtt így megaláz meg mást mond.

szerintem felejtsd el, ebből az egészből látszik hogy csak haver vagy.


14 évesen én is fogdostam a haverom, sőt smároltunk is egyszer, de attól még nem szerettük egymást.

2012. dec. 29. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!