Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet annak az oka, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet annak az oka, hogy velem csak szép lányok szoktak szemezni, míg facebook-on viszont csak csúnyácska vagy átlagos külsejű lányok szoktak csak kezdeényezni, a szépek meg elkerülnek?

Figyelt kérdés
Most nem értem a lányok működését, se a jeleiket, mert olyan is volt már, hogy egy lány ismerősömmel szálltam fel buszra és gyakran nézett egy model alkatú, tőlem is magasabb, szőke lány. De ez csak egy példa a sok közül. Azért szoktak feltűnni az ilyen szemezős, engem bámulós lányok, mert a többség észre sem szokott venni egyébként, de időnként egy-két lány van például a buszon vagy a városban, akivel épp egymással szemben megyünk, hogy másképp viselkedik ha meglát, mint a legtöbb lány, aki közömbös velem és kb. észre sem vesz. Azt sem értem, hogy mit jelenthet, ha egy lány többször hátrafordul az utcán és néz engem. Meg olyat is csináltak már mikor engem néztek, hogy elkezdték simítgatni a hajukat vagy a szájukat nyaldosni, meg a szeme sarkából engem nézni, kiccsit sem feltűnő amúmgy, csak azt nem értem, hogy ezek mit jelenthetnek vajon, meg miért van az, hogy csak nekem tetsző lányok csinálták ezt engem látva kb. 99%-ban és miért van az, hogy neten a képemet meglátva észre sem vesznek a szép lányok, de a nekem nem tetsző lányok meg maguktól is mernek kezdeményezni, rám írni egy sziát meg olyan is volt, aki egyből azzal kezdte, hogy helyesnek tart. Tiszta zűrzavar, állandóan csak azon agyalok, hogy miért csinálják ezeket a lányok és mit jelenthetnek, jó vagy rosszat vagy semmit? Bár érteném a lányok működését!

2012. dec. 30. 01:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Mert van a szemezős lány, meg van a beszélős lány. Értelemszerűen a Facebook a beszélősök terepe.:)

Nekik belülre jutott a szépség.:)

2012. dec. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert a szépeknek nincs szükségük kezdeményezni... főleg fa$zbulon.
2012. dec. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Szerintem azért azok a lányok szemeznek veled akik neked tetszenek, mert őket veszed csak észre.. fészbúúkon meg mindenki sokkal bátrabb, és a csúnyácskább lányok nagyobb esélyt éreznek ha nem látod rögtön. Vagy valami ilyesmire gondolok.

15/L

2012. dec. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy téged legalább megtalálnak.
2012. dec. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azokat a csúnyácska lányokat nyugodtan küldhetnéd hozzám. :)
2012. dec. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

# 3/5


Azért ez nem így van. Volt többször is olyan eset, hogy valamelyik haverommal együtt buszoztam vagy sétáltunk a vársoban és ők szóltak, hogy néz ez vagy az a lány és valóban, ráadásul ők is szép lányok voltak fura mód. Vagyis nekem bejöttek az a lényeg.

2012. dec. 30. 14:52
 7/8 anonim válasza:
Teljesen átlagosan öltözködsz? Nincs piercinged vagy fültágítód, vagy tetkód? mert azok a srácok nekem bejönnek azért nézem őket :D Vagy vmi hip-hop style?
2012. dec. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A szép lányok (akik általában magabiztosak), bátran megbámulnak az utcán is. Az átlagosok meg az internet biztos távolából próbálkoznak.

Egyébként, ha van rajtad vmi. feltűnő, azt is nézhetik, főleg, ha helyes, jó testű, stílusos srác vagy.

Illetve az is lehet, h. a fb. profilod nem annyira jó, mint amilyen az életben vagy.

2018. aug. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!